Založ si blog

Pani europoslankyňa Záborská, vysvetlite 81 ročnej učiteľke z Prešova, prečo jej vypínajú STV !

Tak teraz už naozaj neviem, čo a ako ďalej, ako možno pomôcť starým ľuďom na Slovensku, ktorí trpia útlakom štátu a STV ?

V telefóne sa ozval plač a srdcervúci hlas staršej pani s naliehavou prosbou o pomoc.

Pomôžte, neustále mi vypínajú televízne programy a ja si platím vždy všetko načas !

Pani, je Vám rozumiem, ukľudnite sa, ak Vám mám pomôcť, povedzte mi, ako televízne programy sledujete, cez anténu, alebo satelit ?

Skrátim to, pani je bývalá učiteľka, má 81 rokov, veľmi ťažko sa pohybuje a je odkázaná na sledovanie televíznych programov.

Podľa toho, čo v telefóne uviedla, sa nakoniec podarilo zistiť, že signál prijíma cez vlastný satelit a kartu Skylink.

Potom už stačilo, aby pani susedka rýchlo utekala zaplatiť peniaze, keďže jej vypli programy kvôli neuhradenému tzv. “ servisnému “ poplatku.

Problém ale pretrváva, keďže pani učiteľka doteraz nevie pochopiť, prečo má ona okrem koncesionárskeho poplatku platiť ďalšie peniaze za STV !

A aby tých problémov nebolo málo, včera sa pani učiteľke s plačom ozvala znova.

Všetko má uhradené, programy jej znova nefungujú, prečo sa s tým nič nerobí a či je pravda, že sa bude poplatok zvyšovať a či jej to preto nevypli !

A navyše suseda jej na platbu 14,40 eur nedoniesla pokladničný doklad, povedala, že to preto, lebo jej peniaze išli do Luxemburgu, a či je to možné ?

Najprv som pani učiteľke chcel vysvetliť celý ten zamotaný prípad, ona ustavične plakala, že má všetko uhradené a nech jej pomôžem a poviem, kde sa má sťažovať, aby sa to už neopakovalo.

Skrátim to, vysvetlil som jej, že na Slovensku sa sťažovali tisícky občanov už dva roky a žiadna inštitúcia, žiadny politik vo veci nič neurobili a opakovať sa to môže kedykoľvek.

Pani učiteľka však plakala ešte naliehavejšie, chcela dostať nejakú nádej, tak som jej spomenul pani europoslankyňu Záborskú, s tým, že u nej je snaha a teda nejaká nádej.

Pani učiteľka sa toho chytila a chcela by sa s pani Záborskou rozprávať telefonicky.

Pani Záborská, ak Vám pošlem telefónne číslo pani učiteľky, mohli by ste sa s ňou porozprávať a dať jej nádej ?

Je neustále doma, pozerá televízor a má panický strach, aby jej  STV znova nevypli a ja by som nerád mal výčitky svedomia, ak sa to stane nabudúce a pani učiteľka to už neprežije.

 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

moskva

Ani psa to nezobudilo, tvrdila ruská televízia o nálete dronov na Moskvu

01.06.2023 06:40

Doteraz najväčší útok dronov na Moskvu ruské noviny neopomenuli a hlavné štátne televízie mu venovali nezvyčajne veľa času.

Joe Biden

Snemovňa reprezentantov USA schválila zákon, ktorý pozastavuje dlhový strop

01.06.2023 06:23

Prezident Biden hlasovanie privítal ako "rozhodujúci krok", ktorý zabráni platobnej neschopnosti USA.

Mike Pence, Japonsko, USA

Mike Pence na budúci týždeň oznámi prezidentskú kandidatúru

01.06.2023 06:16

Vstúpi tak do súboja o prezidentskú nomináciu Republikánskej strany proti svojmu bývalému "šéfovi" Donaldovi Trumpovi.

Veronika Remišová, Andrej Kiska, Za ľudí

Strane Za ľudí vypršali lehoty na splatenie miliónových dlhov

01.06.2023 06:15

Vlani mali nesplatené pôžičky v sume vyše 900-tisíc eur, príjmy strany boli nižšie.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3860196x
Priemerná čítanosť článkov: 4702x

Autor blogu

Kategórie