Založ si blog

Pani europoslankyňa Záborská, vysvetlite 81 ročnej učiteľke z Prešova, prečo jej vypínajú STV !

Tak teraz už naozaj neviem, čo a ako ďalej, ako možno pomôcť starým ľuďom na Slovensku, ktorí trpia útlakom štátu a STV ?

V telefóne sa ozval plač a srdcervúci hlas staršej pani s naliehavou prosbou o pomoc.

Pomôžte, neustále mi vypínajú televízne programy a ja si platím vždy všetko načas !

Pani, je Vám rozumiem, ukľudnite sa, ak Vám mám pomôcť, povedzte mi, ako televízne programy sledujete, cez anténu, alebo satelit ?

Skrátim to, pani je bývalá učiteľka, má 81 rokov, veľmi ťažko sa pohybuje a je odkázaná na sledovanie televíznych programov.

Podľa toho, čo v telefóne uviedla, sa nakoniec podarilo zistiť, že signál prijíma cez vlastný satelit a kartu Skylink.

Potom už stačilo, aby pani susedka rýchlo utekala zaplatiť peniaze, keďže jej vypli programy kvôli neuhradenému tzv. “ servisnému “ poplatku.

Problém ale pretrváva, keďže pani učiteľka doteraz nevie pochopiť, prečo má ona okrem koncesionárskeho poplatku platiť ďalšie peniaze za STV !

A aby tých problémov nebolo málo, včera sa pani učiteľke s plačom ozvala znova.

Všetko má uhradené, programy jej znova nefungujú, prečo sa s tým nič nerobí a či je pravda, že sa bude poplatok zvyšovať a či jej to preto nevypli !

A navyše suseda jej na platbu 14,40 eur nedoniesla pokladničný doklad, povedala, že to preto, lebo jej peniaze išli do Luxemburgu, a či je to možné ?

Najprv som pani učiteľke chcel vysvetliť celý ten zamotaný prípad, ona ustavične plakala, že má všetko uhradené a nech jej pomôžem a poviem, kde sa má sťažovať, aby sa to už neopakovalo.

Skrátim to, vysvetlil som jej, že na Slovensku sa sťažovali tisícky občanov už dva roky a žiadna inštitúcia, žiadny politik vo veci nič neurobili a opakovať sa to môže kedykoľvek.

Pani učiteľka však plakala ešte naliehavejšie, chcela dostať nejakú nádej, tak som jej spomenul pani europoslankyňu Záborskú, s tým, že u nej je snaha a teda nejaká nádej.

Pani učiteľka sa toho chytila a chcela by sa s pani Záborskou rozprávať telefonicky.

Pani Záborská, ak Vám pošlem telefónne číslo pani učiteľky, mohli by ste sa s ňou porozprávať a dať jej nádej ?

Je neustále doma, pozerá televízor a má panický strach, aby jej  STV znova nevypli a ja by som nerád mal výčitky svedomia, ak sa to stane nabudúce a pani učiteľka to už neprežije.

 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Európsky parlament, europarlament, Brusel, Belgicko, europoslanci, európski poslanci

Katargate: Europarlament zrušil imunitu dvom poslancom podozrivým z korupcie

02.02.2023 12:18

V korupčnom škandále známom ako Katargate sú zapojení viacerí súčasní či bývalí poslanci Európskeho parlamentu.

strong cohesion

Na Slovensku budú môcť pôsobiť aj vojaci zo Švédska a z Fínska

02.02.2023 11:57

Ako sa uvádza v materiáli Ministerstva obrany, spôsobilosti zahraničných ozbrojených síl dopĺňajú schopnosti a kapacity Ozbrojených síl SR.

Lavrov

Lavrov opäť obvinil Západ za podporu Kyjeva a kriesenie nacizmu

02.02.2023 11:55

Ruský minister zahraničia naopak ocenil gruzínsku vládu, ktorá sa podľa neho riadi národnými záujmami bez ohľadu na údajné výzvy Západu.

Markéta Pekarová Adamová

Čína vyzýva predsedníčku českej snemovne, aby zrušila cestu na Taiwan

02.02.2023 11:06, aktualizované: 11:32

"Naše hodnoty meniť nebudeme. Na cestu sa teším," reagovala Pekarová Adamová.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3830106x
Priemerná čítanosť článkov: 4665x

Autor blogu

Kategórie