Založ si blog

Šoféri MHD v Prešove, z koho máte strach ? Z komunistov ? !

Dnes som mal rozhovor s vodičom trolejbusu, ktorý mi vysvetľoval, ako im mesto Prešov postupne cez mestských poslancov siaha aj na posledné výhody, ktoré majú pri mizerných platoch.
 
Aj chcú začať štrajkovať, lenže viacerí majú strach, keďže všetko je kontrolované, všetci mestskí papaláši majú všade svojich „nohsledov“ a tak sa boja, že prídu o robotu.

Šofér vraví, poctivo si robím svoju robotu už 18 rokov a to, čo sa teraz deje v Prešove, to už presahuje medze zdravého rozumu.

Každý je nervózny, keďže miestni, krajskí politici kradnú, potom akože nie sú peniaze, ľudia sú bezmocní, nikto s tým nič neurobí a my si to odskáčeme.

Pán šofér mal prehľad a až sa mi oči pretočili, o čom všetkom vie.
 

Videli ste teraz pred koncom roka, čo za cirkus sa v Prešove robil so sadením tých zázračných stromčekov ?

Najprv sme si ako šoféri mysleli, že na chodníkoch režú ten asfalt kvôli elektrine, alebo internetu.

A oni tie diery do asfaltu a obrubníky robili kvôli veľkému kšeftu !

Do tých dier nasadili stromy ako zo zlata, jeden kus za 315 eur, to je nenormálne, potom budú za milióny opravovať chodníky, na ktorých korene stromov vytlačia asfalt ?

A pritom asfalt je treba na cesty, len si pozrite koľko dier je na prešovských cestách, nehovoriac o obrovských dierach na parkoviskách pred našim panelákom na Sabinovskej a inde !

Mestskí poslanci a ich kamaráti, tak ako pri tých stromčekoch majú len samé kšefty, ako napríklad v Solivare

Minulý rok, keď som tam robil linku, nestačil som sa čudovať, ako dlho-predlho robili jednu lávku za neskutočné peniaze v tom skanzene, čo si teraz poslanci urobili ako kšeft.

Celý Prešov je jeden veľký kšeft pre vedenie a mestských poslancov, to im nestačí, chcú ešte okrádať aj nás !

Mne a kolegom postupne odchádza chrbát a preto nám chcú zobrať aj 5 dní dovolenky, tak nech poslanci idú robiť moju robotu a ja pôjdem robiť ich, hneď by dali šoférom normálne platy a výhody ako v Nórsku.

To iba tu na Slovensku si z nás mohli dovoliť urobiť otrokov !

Je nás dvesto šoférov, keby sme zvolali naozajstný štrajk aspoň na 4 hodiny, hneď by si všetci uvedomili, čo sa deje v Prešove, aj v celej republike, aký je tu bordel !

A prečo to neurobíte ?

No, lebo nie sme jednotní, viacerí sa boja, lebo všade panujú komunisti a komunistické metódy.

A ja, čoby „komunistobijec“ som už tomu naozaj nerozumel, to je fakt tých komunistov na tom Slovensku tak veľa, alebo keď  nevieme, čo a ako urobiť, tak sa vyhovárame na červených ?

Presov stromak

 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Európsky parlament, europarlament, Brusel, Belgicko, europoslanci, európski poslanci

Katargate: Europarlament zrušil imunitu dvom poslancom podozrivým z korupcie

02.02.2023 12:18

V korupčnom škandále známom ako Katargate sú zapojení viacerí súčasní či bývalí poslanci Európskeho parlamentu.

strong cohesion

Na Slovensku budú môcť pôsobiť aj vojaci zo Švédska a z Fínska

02.02.2023 11:57

Ako sa uvádza v materiáli Ministerstva obrany, spôsobilosti zahraničných ozbrojených síl dopĺňajú schopnosti a kapacity Ozbrojených síl SR.

Lavrov

Lavrov opäť obvinil Západ za podporu Kyjeva a kriesenie nacizmu

02.02.2023 11:55

Ruský minister zahraničia naopak ocenil gruzínsku vládu, ktorá sa podľa neho riadi národnými záujmami bez ohľadu na údajné výzvy Západu.

Markéta Pekarová Adamová

Čína vyzýva predsedníčku českej snemovne, aby zrušila cestu na Taiwan

02.02.2023 11:06, aktualizované: 11:32

"Naše hodnoty meniť nebudeme. Na cestu sa teším," reagovala Pekarová Adamová.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3830085x
Priemerná čítanosť článkov: 4665x

Autor blogu

Kategórie