Založ si blog

Informatik „učiteľ“ Slovensko zarmútil, potešil ? Ešte si župan neoblečie !

Keby fenomén Kotleba neexistoval, asi by si ho Slovensko umelo vyrobilo.
 
Lebo, čo by médiá neurobili preto, aby mali náplň na dni všedné, keď sme tu na mediálnom Slovensku ako za totality.
 
Informácie sa svorne venujú komukoľvek, čomukoľvek, len aby to KOMUČO neodhalilo nič z podstaty problému, v ktorom sme po krk.
 
Všade vôkol nás je spoločenský chaos, bordel a nehmatateľná špina vyrobená politikmi, ktorí si zo Slovenska a občanov vyrobili zlaté teľa.
 
A tak som po tých nešťastných, zbytočných 20% ných voľbách konštatoval jednu zásadnú vec
 
Načo sú občanom nezmyselné vyššie územné kšefty vrátane poslancov ?
 
Nieže na nič, je to príťaž, sú to vyhodené peniaze, politické trafiky, treba to rovno zrušiť !
 
Chvíľku to aj v médiách vyzeralo tak, že VÚC a poslanci pre občanov stratili význam a voľby sú mŕtve.
 
Odrazu ale ožil fenomén informatika učiteľa, médiá to všade písali, informovali, vysielali, akože o tom nechcú písať, nechcú vysielať a tak podobne.
 
Pritom ale desiatky komentárov komentovali Kotlebu ako víťaza volieb a všetci rozoberali, ako sa mohlo niečo tak strašné udiať.
 
Veď Banská Bystrica je bašta sociálneho cítenia, socialisti minuli milióny na kampaň a porazil ich učiteľ POPULISTA za 500 eur.

Predbehol všetkých, zasadol na čelo poslaneckého peletónu a dokonca postúpil do ringu o kreslo župana

 
K tomu už musel zaujať stanovisko najvyšší stranícky vládny činiteľ, čo ešte viac roztočilo špirálu poznania národného „učiteľa“ informatiky.

Mohol by Kotleba vyhrať druhé kolo volieb o župana ?

Skutočný informatik by povedal, že pravdepodobnosť je veľmi malá, nakoľko vládna moc urobí všetko pre to, aby sa prebudilo „sociálne“ cítenie Bystrice.

Vládna moc zároveň urobí všetko pre to, aby o pár rokov „informatici učitelia“ národne a sociálne orientovaní ovládli parlament a vládu.

Teraz sa tvária, akože zhrozene, v skutočnosti im to vyhovuje, veď niet nad NÁROD a SOCIÁLNY vzťah k miliardám vo vlastnom vrecku

.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3634745x
Priemerná čítanosť článkov: 4427x

Autor blogu

Kategórie