Založ si blog

24 rokov a nič ? Klamstvo ! 24 rokov a je tu všetko.

Tuším máme akési 24 výročie, kdesi som čítal o dnešnom stretku nášho pána najvyššieho premiéra so študentmi.
 
Aj by bolo zábavné vidieť do hláv študentov, čo si myslia o pánovi súdruhovi, ktorý v čase Nežnej červenú knižočku velebil.
 
Ale dosť bolo, demokracia nepustí, môžu ma navštíviť pohrobkovia ŠTB hlboko urazení, v miliardách eur namočení a čo potom ?
 
Veru, veru, dopadli sme zle s tou našou revolúciou, nežne sme pohladkali grázlov a oni nám vyrástli na ohromné ZVERY.
 
Takže čo, no nič, treba len ďalej dúfať, že dnešní študenti, dnešná mládež ešte bude mať v sebe náboj demokracie a PRAVDY.
 
Lebo iba pravda oslobodzuje a pravda je o tom, že dnes oslavujú iba tí, ktorí nemajú čo robiť, alebo to berú ako politickú agitáciu.
 
Lebo my normálni vieme ako to celé bolo, ako to pokračovalo a ako to celé v tom našom normálnom živote nefunguje.
 
Po 24 rokoch je tu všetko čo sme chceli a aj všetko to, čo sme nechceli, záleží len na tom, kde sa kto nachádza.
 
Máme tu napríklad sympatickú slečnu z Prešova, ktorá pracuje cez agentúru neďaleko Mníchova, stará sa o 75 ročného vitálneho starčeka.
 
Deduško má obrovský dom, šialený dôchodok a tak si môže dovoliť krásnu, mladú Slovenku ako slúžku na všetko.
 
A veruže si aj dovoľuje, za svoje peniaze by koťuha stará, chcel aj fyzické radosti a mladá Slovenka mu musí dosť často po rúčkach bacnúť.
 
Pýtam sa a prečo to trpíte, no viete, platia mi dobre, síce som tam mesiac ako vo väzení, pomaly nemôžem ani do obchodu, čo mám ale robiť.
 
No vidíte, aj to je demokracia, Nemci vojnu prehrali, my sme vyhrali a ako sme dopadli ?
 
A sme pri koreni problému, nie Nežná je na vine dnešnému slovenskému bordelu, to 40 rokov komunizmu je na VINE.
 
A prečo nám tu komunisti stále vládnu 40 + 24 rokov, lebo sme im to všetci spolu umožnili a preto neplačme.
 
Slovenský komunizmus, to je ten slovenský bordel všade vôkol nás, v politike, v krčme, v kostole, nikde nehovoríme  PRAVDU.
 
A možnosti sú, stačí sa len pozrieť okolo seba a správne hodnotiť, kto Slovensku škodí a kto pomáha.
 
Včera som si sadol do auta, idem si vyskúšať ako na tom sme, do čoho sme to ako občania investovali.
 
Prídem do Košíc a hľadám diaľnicu R4 na Miškolc a to je ten náš bordel, dáme na to prachy a je to také typicky slovenské.
 
Namiesto normálneho napojenia na mestský okruh sa k diaľnici terigáte cez dedinu, to už tu fakt všetci rozum potratili ?
 
Ešteže som si potom pozrel park pri Kechneci a to mi dvihlo náladu, lebo tam to naozaj vyzerá veľmi pekne.
 
Jednej veci ale vôbec nerozumiem, prečo taký starosta keď dokázal toto, nie je premiérom, čo by pre Slovensko dokázal tam HORE.
 
Vrátil som sa na diaľnicu, prešiel som do Maďarska, nikto ma nezastavoval, nikto neotravoval, prešiel som pár kilometrov.
 
A čo nevidím, Orbánovi sa tá jeho cestička smerom na Miškolc v jednom úseku, ako už roky tradične, tak šialene krúti, až je z toho tankodróm.
 
Ej veru chlapci Višegrádski, figu borovú Vy viete o svete, Nemčúri vojnu prehrali, ale diaľnice, cesty, infraštruktúru majú ako lusk.
 
Vy, Fico a Orbán, viete akurát tak svojim kamarátom rozdávať dotácie na výstavbu futbalových štadiónov, no a sme doma v bordeli.
 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3634712x
Priemerná čítanosť článkov: 4427x

Autor blogu

Kategórie