Ak sa k zločincom pridajú predtým slušne sa tváriaci falošní občania, je už odrazu zločin “ slušný “ ?

Môžeme si my tu rozprávať svoje rozprávky koľko len chceme, falošný svet Slovenska sa odohráva na inej platforme.
Karavána zločinu si falošne “ veselo “ vykračuje v ústrety ďalšiemu okrádaniu občanov so všetkým právnym zabezpečením.
Celospoločenská špina sa nezmenila k lepšiemu, naopak ešte viac sa slovenská spoločnosť prepadla do bahna.
Zopár pobirmovaných komunistov na úradníckych flekoch akože fiktívne “ uvoľní “ miesto novým pravicovým kolaborantom.
Starí vytešení si zoberú zlaté padáky a ihneď sa premiestnia na ešte lepšie štátne fleky, alebo ešte lepšie do “ mafibiznisu „.
Všetci na to pozeráme a vravíme, s tým sa už nič robiť nedá, hlúpy národ to všetko zaplatí zo svojho a ani okom nemihne ?!
No dobre, ale aj ja, aj Ty, my všetci sme súčasťou tohoto národa, takže všetci bez rozdielu sme naozaj iba obyčajní hlupáci ?
Samozrejme, že to nie je pravda, náš národ sa ničím extra tak nejak mimoriadne nevymyká oproti iným v regióne Európy.
Tak prečo ako občania dovolíme, aby časť občanov kradla, terorizovala národ a to priamo cez štátne a mocenské orgány ?
Lebo my občania sa nevieme dať dohromady tak, aby sme dokázali, v tom dobrom zmysle slova, “ nahnať strach “ bande.
Urobiť to musíme bezpodmienečne, čo najrýchlejšie, inak novodobý zločinecký Zlepenec narobí zločinov a škôd nesmierne.
A ako to urobiť ?
Tak o tom diskutujme slušne, slobodne, nebojácne a hlavne bez falošnosti !

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

búrka, blesk

U západných susedov vyčíňajú extrémne búrky. Dorazí divoké počasie aj k nám? Po horúčavách príde prudký zvrat

31.05.2026 17:45

Po sérii tropických dní s teplotami do 32 stupňov Celzia prichádza na Slovensko prudký zvrat.

policie česko autobus nehoda

Hrozivá nehoda v Česku: Autobus sa počas búrky zrazil s autom, zranilo sa trinásť ľudí

31.05.2026 17:25

Nehoda sa stala pri obci Boršov nad Vltavou a zasahujú pri nej všetky zložky integrovaného záchranného systému.

Znacka prasi sa  4

Košičanov pobavila nezvyčajná značka. Upozorňuje na prášenie, podľa miestnych to nie je riešenie

31.05.2026 16:21

V košickej mestskej časti Šaca osadili neobvyklú dopravnú značku.

veteran

Hrôzy Židov v Auschwitzi. Ako si spomína na peklo na zemi posledný žijúci sovietsky osloboditeľ?

31.05.2026 16:00

Ivan Martynuškin, ktorý má 102 rokov, je jediný červenoarmejec, čo ešte zostal nažive z tých, čo priniesli slobodu do nacistickej továrne na smrť.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 4193894x
Priemerná čítanosť článkov: 5108x

Autor blogu

Kategórie