Založ si blog

Ukrajina je peklo, v ktorom sa odráža primitívnosť ľudstva. Súdruhovia, zobuďte sa, je už 21. storočie !

Pozerať sa na udalosti odohrávajúce sa na Ukrajine nestranne, to chce veľkú odvahu a pragmatické myslenie zároveň.
 
Lebo človek je už raz taký, nechá sa zvádzať ľahšou cestou manipulovania emócií a skrytým zlom vo svojom vnútri. 
 
Z médií sa na Vás len tak sypú názory odborníkov, špecialistov, politológov, bezpečnostných analytikov, jednoducho expertov na všetko.
 
A každý sa chce svojim dielom priživiť na zverstvách, ktoré sa na Ukrajine odohrávajú.
 
Jedni to hrajú v smere Rusko kontra EÚ a USA, iní šialenci to už vidia v rovine genocídy Slovanov a tí najextrémnejší sa už tešia na 3. svetovú vojnu !
 
Spamätajte sa šialenci, pozbierajte si posledné zbytky rozumu a neoživujte diabla. 
 
Nie som žiadny expert na Ukrajinu, v živote som neprekročil hranicu smerom za Čiernou nad Tisou.
 
Preto sa tak trocha aj hanbím, keďže v Užhorode máme z otcovej strany vzdialenú rodinu.
 
Otec ma vždy strašil, aby som tam nechodill, lebo tam sú iba komunisti a všade neskutočná korupcia, začínajúca od prechodu hraníc.
 
Jeho sesternica mu vždy vravela, Československo nás zradilo, boli sme nútení prispôsobiť sa komunistickému režimu a jeho nástupcovi oligarchii.
 
Nie som žiadny expert na Ukrajinu, jedno ale viem isto, normálni ľudia vždy túžia žiť svoj život pokojne, v štáte, ktorý im zaručí základné ľudské práva.
 
A o to na Ukrajine ide predovšetkým, štát nie je schopný svojim občanom zabezpečiť základné ľudské práva.
 
Ani nemôže, jeho spoločenský systém sa vo vnútri vôbec nezmenil, stále je to o tom istom totalitnom režime.
 
Ľudia si akože, v „slobodných voľbách“ zvolili predstaviteľov štátu, štát ale vnútorne ovládajú staré mocenské bandy od tajných služieb, po súdruhov oligarchov.
 
Ak si predstavíte široký rozsah mocenských záujmov, ktorí majú bývalí komunisti papaláši, dnes oligarchovia a k tomu pridáte tajných, vojsko, to je Ukrajina.
 
Obyčajní ľudia demonštráciou chceli zmenu k lepšiemu, štát im nevytvoril demokratické podmienky pre ich právo, prezident zlyhal.
 
Začala sa veľká hra tajných služieb, starých štruktúr, o čom prezident dobre vedel, lenže on si potreboval udržať flek a nahrabané bohatstvo.
 
Problémy na Ukrajine nevznikli z večera na ráno, je to stále o tom istom.
 
Skorumpovaná moc kradne, rozširuje nakradnuté majetky, politici, vojaci, polícia, justícia sa má dobre z úplatkov a obyčajní ľudia sa majú stále horšie.
 
A potom prídu na rad nacionalisti a keď sa obyčajní ľudia postavia proti moci, moc použije zbrane, provokatérov a skorumpované médiá.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3634744x
Priemerná čítanosť článkov: 4427x

Autor blogu

Kategórie