Založ si blog

Vysmievam sa komunizmu, komunisti plačú, normálni nechápu a SKG valcuje ovčanov.

Spoluovčania, poviem Vám, ocitli sme sa  v riadnom spoločenskom hnoji !

Vysmievam sa tu na Pravde komunizmu a s hrôzou zisťujem, že ono to asi naozaj funguje.

Vynárajú sa ortodoxní komunisti ako dinosaury a opakujú ideologické kecy ako z čítanky hlavného ideologického tajomníka súdruha Biľaka.

To by až tak nevadilo, keby títo komunisti dnes nesedeli na všetkých dôležitých postoch a úradoch v štáte SKG.

Rozumiete normálni ovčania, čo tým chcem povedať ?

V ČR a SR bolo pred rokom 1989 1,8 milióna oficiálnych členov komunistickej strany, ak prirátame tajných, tak ich bolo 2 milióny  !!!

Na Slovensku snáď ani nenájdete rodinu, kde by sa aspoň na chvíľočku od 1948 do 1989 komunista nevyskytol.

Kam sa potom súdruhovia vyparili ?

Nikam, oni sa ako vlci rýchlo popresúvali, bumažky pozahadzovali, červenú za inú farbu vymenili a štát SKG ovládli.

Ovce nahnali do stáda a sem-tam im cez médiá riadne hlavičky premasírujú, tie sa poplašia a oni si z nich urobia bohatú hostinu.

Ľudia sú ako tie ovce, pravda, teraz neviem, či ovce neurážam, ale skôr je to prirovnanie, rozumiete, ovce, vlci a potom ten chaos v ovčích mozgových závitoch.

SKG t.j. Slovenská Komunistická Gubernia trvá pod Tatrami už od roku 1948, keď sa zmanipulovali voľby a premaľovanie fasády v 68 a 89 nič nezmenilo na jej podstate.

Komunizmus je nebezpečná ideológia, je to súbor množstva vírusov, ktoré podľa potreby viete medzi ľudí rozosiať a jednoduchých ovčanov potom krásne manipulovať protilátkami.

Keď sa komunisti v 48. podvodom dostali k moci, potom už potrebovali zabiť, zlikvidovať , zničiť tých, ktorí by mohli odhaliť pravdu a z ich rodinných príslušníkov si urobili otrokov, lacnú pracovnú silu.

Prežil som to, viem a tu sa odrazu v roku 2013 v SKG veselo komunisti vynárajú a idú mi bľabotať tie svoje komunistické hnojové kydy.

Čo všetko nám tu komunisti vybudovali, ako tu bolo dobre, ako všetko fungovalo, všade bol kľud a pokoj..

Pravdaže, súdruh Husák, Biľak od svitu do mrku orali, zvárali, v dvoch rukách s kelňami steny omietali, sústružili, šili kabáty atď. donekonečna.

Čo Vám šibe ?

To naši dedovia, otcovia a my s nimi sme tu hrdlačili za almužnu a budovali veci pre seba a nie kvôli akejsi zvrhlej šibnutej ideológii.

My sme nepotrebovali Vaše rakety, lafety, tanky, kasárne, stranícke monštrá, ideologické kecy, nám chýbalo všetko, raz toaleťák, neustále hocičo a vždy úcta a pravda.

A keby nebol rok 1948 a keby sa to podarilo v roku 1968, dnes by ste všetci komunisti poschovávaní kade-tade na teplých flekoch v štátnej správe boli normálni občania a bol by skutočný pokoj a kľud.

Tak ako v Rakúsku a v Nemecku.

Tam sa s fašizmom spoločnosť vysporiadala a preto funguje.

U nás v SKG to budeme mať nenormálne zložité, kým sa z tohoto komunistického bahna kde sme teraz, vyhrabeme.

Neviem, či sa obávate, ale budem ešte pokračovať v objasňovaní pravdy aj kvôli komunistom, hlavne však pre mladých, aby pochopili súvislosti.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Donald Trump

Kremeľ: Atentát na Trumpa odráža atmosféru, ktorú vytvorila Bidenova administratíva

14.07.2024 14:20

Moskva uviedla, že násilie v politickom boji ostro odsudzuje.

SR R2 Mýtna Tomášovce

Pri nehode v okrese Senec hlásia osem zranených, vyslali aj vrtuľník

14.07.2024 11:49, aktualizované: 12:33

Vodiči hlásia zdržania vo všetkých smeroch.

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

Hamas zastavil rokovania o prímerí. Šéf vojenského krídla hnutia údajne prežil útok na humanitárnu zónu v Gaze

14.07.2024 11:01, aktualizované: 11:20

Palestínske teroristické hnutie sa rozhodlo zastaviť aj vyjednávanie o prepustení rukojemníkov.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3952395x
Priemerná čítanosť článkov: 4814x

Autor blogu

Kategórie