Založ si blog

CS/SKYLink a Garancie ? Do 31. 12. 2017 Minimálne ! ! !

CSgarZákazníci s kartami Cryptoworks Skylink a CSLink sa v posledných dňoch hromadne sťažujú na skutočnosť, že napriek úhrade servisného poplatku im karty nefungujú.

Prípadne sa im ktosi listom vyhráža, že im začne zaplatené programy vypínať.

V podstate ich zastrašuje, vydiera a nepriamo núti k prevzatiu dobierky, ktorú si neobjednali.

Zákazníci logicky neustále pripomínajú, že mali garantovaný príjem STV zadarmo a ani výpalnícky poplatok  SERPO 14,40 eur im príjem nezaručil.

Samozrejme, majú pravdu, čo ale s tým, všetko v komunistickom slovenskom štáte zlyhalo ?

Pravdaže, nič stratené nie je.

Akoženový majiteľ M7 Group prevzal všetky záväzky a garancie.

U kódovacieho systému Cryptoworks minimálne do 31.12.2017 !!!

Absolútne nič mu nebráni v tom, aby základné programy ďalej fungovali v CRW na kartách CRW a platené programy nech si kľudne prevádzkuje v Irdeto.

Neveríte, neviete?

Tak si pozrite oficiálne vyjadrenie riaditeľa CS Link a použite ho na súde ako dôkazový materiál.

Mimochodom, ak niekto, ako ovčan Slovenskej komunistickej gubernie t.j SKG nerozumie, čo má SKG  spoločné s M7Group, STV a Towercomom, vysvetlím.

Ovčan platí povinne výpalnícku zástrčkovú koncesiu cez zákon SKG priamo do STV, STV prachy presunie do Towercomu na SAT STV a jeho kvázidcéruška M7 Group ešte raz cez výpalné ovčana skasíruje.

Stále je Vám to nejasné, prihláste sa, budem robiť osvetu, kým to nepochopíte. 

 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Francúzsko útok sťatie útok polícia

Pri Lyone sa napriek zákazu úradov konal festival neonacistov

25.02.2024 15:06

Akcia sa konala 24. februára, čo je symbolický dátum zodpovedajúci výročiu založenia nacistickej strany NSDAP v Nemecku v roku 1920.

NEPOUZ, Paríž, Francúzsko Eiffelova veža

Eiffelovu vežu po šesťdňovom štrajku opäť otvorili pre návštevníkov

25.02.2024 14:54

Eiffelova veža je jednou z najznámejších turistických pamiatok sveta. Ročne priláka takmer sedem miliónov návštevníkov.

Zuzana Čaputová

Zmena štatútu SIS môže byť podľa Gašpara reakciou na konanie prezidentky

25.02.2024 14:35

Zuzana Čaputová nevidí dôvod ponáhľať sa s takým dôležitým rozhodnutím, ako je menovanie šéfa Slovenskej informačnej služby.

Ivan Korčok, Peter Pellegrini

Prieskum: Pellegrini by v druhom kole prezidentských volieb porazil Korčoka

25.02.2024 13:55

Ak postúpia favoriti prezidentských volieb Pellegrini a Korčok do druhého kola, podľa aktuálneho prieskumu Focusu pre Markízu by vyhral šéf Hlasu.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3916488x
Priemerná čítanosť článkov: 4770x

Autor blogu

Kategórie