Založ si blog

Zamysleli ste sa nad tým, ako nás politici, úradníci a ich šéfka Gorila znevažujú, okrádajú cez zákony? Viď TV koncesia! ! !

Máme štát a ten bez občanov nič neznamená. Ako občan sa narodíš a štát si Ťa automaticky prisvojí. Ak máš šťastie na dobrý štát, vznikne symbióza Tvojho občianstva a štátu s ďalšími občanmi. Z toho sa potom generuje synergický efekt kde úsilie spokojných jednotlivcov – občanov navzájom vytvára hodnoty, ktoré nespokojní občania nikdy nemôžu dosiahnúť. Prežili sme bipolárny svet a totalitu do roku 89 a potom a dodnes si musíme ako občania vytrpieť viac ako 20 rokov rabovačky. My sme trpezlivo znášali celý ten privatizačný, bankový, zdravotný, sociálny a čert ho vie aký podvod  v nádeji, že sa to raz skončí. Vstup do EÚ sme si predstavovali tak, že prevezmeme ich demokratické a právne mechanizmy a tá naša banda politická so svojimi mecenášmi bude spravodlivo potrestaná. Vstupom do Európy sme urobili ten správny krok my ako občania. Žiaľ politici ovládaní mafiou zlyhali. Rýchlo sa v tej EÚ zorientovali a svojimi miliardami nám ako občanom ukázali, ako nám oni dokážu aj tam vládnuť. Mafia peniazmi ovládla všetko. Cez politikov si urobili zákony a cez vládnuce strany si dosadili svojich kumpánov na všetky rozhodujúce miesta v štátnych úradoch. Kruh moci sa uzavrel. A chlapci v Bruseli podľa všetkého ani netušia, alebo nechcú vedieť, aký spoločenský bordel tu na Slovensku podporujú. Pravda, im zasa ešte väčšia globálna mafia vyrobila dymovú clonu v podobe celosvetovej krízy. A tak čas a energiu donekonečna míňajú na záchranu Grécka, pričom by už mohli zachraňovať aj nás. Stačilo by máličko. Začať od takého koncesionárskeho zákona. Ten bol od 1.1.2013 zrušený, čo bolo jediné správne riešenie. Prečo ? Sme postotalitná krajina, ktorá občanov zneužívala. Brala od nich peniaze za koncesie a zároveň im bránila v príjme informácií rušičkami, ktoré postavila z ich peňazí. Je len logické, že v demokratickom slobodnom štáte nikomu ani na um nezíde zneužívať občanov a ich peniaze na takéto špinavosti. Na Slovensku sa to permanentne deje! Keď slovenská mafia narazila na odpor občanov odmietajúcich platiť koncesiu kvôli nekvalitnému signálu, alebo preto, že nevlastnili TV prijímač, šialenci v parlamente vymysleli zákon Zástrčkový. Máš elektrickú prípojku platíš a hotovo, my Ti ukážeme kto vládne na Slovensku. A STV vládla ako divá! Vytvorila podvodné sróčky, tie urobili zmluvy s vymáhačskými firmami a všetci spoločne sa nabalili. Mafia cez štát a slobodu informácií dokázala beztrestne urobiť takýto megapodvod. A tento podvod má pokračovať? To si naozaj dovolia terajší mocipáni? Pravda, majú nad sebou Gorilu. Občania Slovenska, zamysleli ste sa nad tým, aká je to do neba volajúca nehoráznosť?  Nebo nás vidí, ale v tomto nám nepomôže. Pomôcť si môžeme len tak, že sa zbavíme letargie a začneme každý od seba. Sťažnosti, petície, občianska neposlušnosť pred mrakodrapom v Doline STV, kde Mlyn prepiera a prežiera naše peniaze.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Tanky, Ukrajina

Neúspešná ofenzíva? Zvíťazíme, veria stále Ukrajinci

09.12.2023 11:08

Protiofenzíva nebola úspešná. Ukrajinci však stále veria, že budú úspešní v boji proti ruským agresorom. Budú však potrebovať pomoc západných partnerov.

Karel Schwarzenberg

V Prahe sa koná pohreb kniežaťa Schwarzenberga. Zúčastňuje sa na ňom aj Čaputová

09.12.2023 10:13

Množstvo zahraničných hostí sa zúčastňuje na pohrebe bývalého českého ministra zahraničných vecí, poslanca a senátora Karla Schwarzenberga.

Viktor Orbán

Maďarom vyplatí EÚ takmer miliardu eur. Ďalšie peniaze dostanú, až sa polepšia

09.12.2023 09:20

Ministri financií členských štátov Európskej únie schválili poskytnutie finančných prostriedkov Maďarsku vo výške 920 miliónov eur.

Taliansko, nemocnica, požiar

Rozsiahly požiar nemocnice neďaleko Ríma má štyri obete

09.12.2023 09:05

Štyria ľudia zahynuli v dôsledku požiaru, ktorý v piatok neskoro večer vypukol v nemocnici v talianskom meste Tivoli neďaleko metropoly Rím.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3904846x
Priemerná čítanosť článkov: 4756x

Autor blogu

Kategórie