Založ si blog

Viktor, Róbert hanba ! Kde je pomoc deťom, blížnemu, Maďarom, Slovákom. Ste naozaj pobirmovaní ? !

Postkomunistické krajiny ako súčasť EÚ pokračujú v totalitnom štýle manipulovania mysle a konania občanov.
Typickým príkladom sú dvojičky premiérov Viktor a Róbert, hrajúci tú istú podlú hru na svojich spoluobčanov.
Viktor chytil vietor do politických plachiet už v júni 1989, kedy ako šéf mládežníkov Fideszu brojil za novú slobodu.
Pri rehabilitovaní Imre Nagya vyzýval ľudí k slobodným voľbám, odchodu okupačných ruských vojsk a k otvoreniu hraníc.
Za odvahu získal od Sorosa ročné štúdium v Oxforde a po páde komunizmu sa mu tak otvorili dvere k politickej kariére.
Tú využil dokonale a vymyslel kadečo od ochrany jazyka, kultúry a cirkví až po bleskkove udelené dvojité občianstvo.
Ak sa to hodí pre Maďarsko, dostaneš občianstvo, buď pre zištné ciele športu, alebo rozšírenia miliónov v mene Trianonu.
V minulosti hájil práva každého človeka na slobodu, dnes chce vybudovať 4 metrový plot a uprieť práva iným.
Problém nie je v plote, keďže ten by Maďarsko postaviť kľudne mohlo a teoreticky aj malo ako hranicu Schengenu.
Problém je v niečom úplne inom a tou je nenormálna demagógia, ktorou Viktor svojich spoluobčanov manipuluje.
Dopadlo to až tak neskutočne, že v máji 2015 predseda Európskej komisie vítal Viktora v Rige slovami Zdravím Ťa diktátor !
K tomu trocha iným spôsobom smeruje aj náš Róbert, čo je logické, lebo on je od roku 1987 po rok 2000 komunista ako remeň !
Najprv tvrdil, že revolúciu 89 nevnímal a v novembri roku 2000 svoj sockomunizmus pritvrdil výrokom v časopise Slovo nasledovne.
“ Domnievam sa, že do roku 1990 tu bolo množstvo dobrých vecí… Napríklad podpora mladých ľudí, rozličné štipendijné systémy…
Netvrďme preto, že všetko bolo úplne zlé a že tu bola čierna diera. „.
A tieto “ múdre slová „, napriek neskôr odhalenej birmovke a obdivu k marxizmu, či Sovietskeho Zväzu u Slovákov naozaj zarezonovali.
A tak sme sa vďaka Viktorovi a Róbertovi ocitli v bizarnej situácii, obaja rozliční dnes zhodne hrajú rovnakú hru ako za totalitného režimu.
Doma hovoria niečo iné a keď prídu do Bruselu, zasa hovoria niečo iné, prosto občanom klamú a hrajú klasickú falošnú totalitnú hru.
Ocitli sme sa v abnormálnej situácii, maďarský bojovník proti komunizmu a slovenský komunista sa dnes v rámci EÚ objímajú ako bratia.
A obom moc zachutila natoľko, že sa v podstate správajú rovnako ako klasickí totalitní papaláši.
Udržujú ľudí v nevedomosti, manipulujú nimi a medzitým podporujú svoje partaje tak, aby iní mohli kradnúť a rabovať zo všeľudového majetku.
Najstrašidelnejšie na celej veci je to, že sa im darí z ich pohľadu fantasticky, Viktor dosiahol ústavnú väčšinu a Róbert pohodlnú väčšinu.
A občania ktorí takúto vec hlasmi dopustili sú všetci spoluvinníkmi, len si to neuvedomujú, rovnako ako za čias totalitného režimu..
No ale čo s tým, lebo keď Vodcom Moc Chutí a občanom nevadí žiť v nevedomosti, v klamstve, niekto na to musí logicky kruto doplatiť.
Doplácajú na to všetci, ale najviac tí, ktorí rozumejú tomu, prečo vyspelé krajiny EÚ fungujú pre občana tak komfortne ako sa patrí.
Tí vedia, že prosperita, demokracia, sloboda môže fungovať iba v súlade so zákonom a povinnosťami platnými pre všetkých rovnako.
Nedá sa v Bruseli tváriť, že rozumieme dohodnutým dohodám a potom prísť domov a pred občanmi spochybňovať dohodnuté dohody.
Viktor a Róbert sú ako právnické dvojičky, ktoré zneužívajú pokrútený paragraf  vždy tak, ako to vyhovuje mecenášom a to je katastrofa.
Ako človek musím konštatovať, Viktora a Róberta ako ľudí hriešnych apriori odsudzovať možné nie je, na to je najvyššia inštancia.
A pápež František jasne povedal, že aj komunisti budú raz za svoje hriechy postavení pred špeciálny nebeský súd.
Ako občan musím konštatovať, politici Viktor a Róbert by mali byť občanom zodpovední za svoje skutky, inak nikdy neprestanú.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Miloš Zeman

Bývalého šéfa českej prezidentskej kancelárie obžalovali z dotačného podvodu

22.04.2024 17:47

Vratislav Mynář šéfoval prezidentskej kancelárii počas mandátu Miloša Zemana.

KDH, majerský

Vzťahy SR a ČR sú nadštandardné, hrozbou je populizmus, zhodli sa KDH a KDU-ČSL

22.04.2024 17:42

Za spoločnú hrozbu označili nástup populizmu a nárast ruského vplyvu.

Visolajský

Visolajský ostáva predsedom Lekárskeho odborového združenia

22.04.2024 16:40

Na sneme sa konala aj voľba členov Výboru LOZ.

India, Deň Zeme, plasty, odpad

Téma tohtoročného Dňa Zeme znie: Planéta verzus plasty

22.04.2024 16:30

Deň Zeme každoročne pripadá na 22. apríl. Prvýkrát sa organizoval v roku 1970 v Spojených štátoch amerických.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3928956x
Priemerná čítanosť článkov: 4786x

Autor blogu

Kategórie