Založ si blog

Jakeš na pohrebe Biľaka ? Na to treba žalúdok, božskú trpezlivosť, ani štipku ľútosti, len spravodlivý trest !

Vždy, keď sa objavia tváre komunistických papalášov, sú symbolom smrti, tyranie, neskutočnej falošnosti a bezprávia.
 
Roky rokúce od 89. sa schovávali, v strachu, neboli si istí, či ich ruka spravodlivosti nezovrie do svojho pevného náručia.

Nestalo sa a oni sa dnes vyhrievajú na slnku demokracie a slobody vysmiati, odpočinutí, dobre hmotne zabezpečení, so všetkým luxusom a starostlivosťou.

 
A potom nečudo, keď vďaka senilnosti, alebo neskutočnej drzosti, si ešte dovoľujú vyškierať sa, klamať a poučovať vnukov svojich obetí !
 
Je spravodlivosť naozaj slepá, hluchá, nemala by sa konečne zobudiť, keď Jakešovci začínajú tak hnusne provokovať ?
 
Veru, mala by sa, za všetky tie ľudské obete, ktoré túžili žiť v slobode a demokracii, ktorú im spolu so životmi ukradli súdruhovia Jakeš a spol.
 
Oni každého, kto si slobodu odvážne a statočne vyžadoval, jednoducho zlikvidovali !
 
Na hranici občanov zastrelili samopalom, nechali roztrhať psami, v base vraždili pomocou agentov ŠTB, ďalších likvidovali v pracovných táboroch.
 
Ako je vôbec možné, že za takéto skutky proti ľudskosti nebol nikto z komunistických papalášov potrestaný ?!
 
Veď, to sú to najťažšie zločiny, rovnako ako vojnové sú nepremlčateľné a Československo v roku 1968 podpísalo medzinárodný dohovor na ich potrestanie.
 
Rodinní príslušníci obetí komunizmu, prečo máte strach, prečo nepodáte na Jakeša a spol. žalobu ?
 
Asi na to nemáte žalúdok, pozrieť si „ukecaného“, drzého Jakeša s jeho prejavom na pohrebe Biľaka, aký si je sebaistý svojou starobou, štítom nedotknuteľnosti ! 
 
Je bytostne potrebné, pripomenúť jeho zločiny a zločiny celej komunistickej garnitúry všetkým a hlavne mladej generácii !

Aby vedela, ako málo stačilo tým červeným zverom, v ľudskej koži, na likvidáciu človeka.

Ako by taký Jakeš obhajoval smrť mladého študenta z NDR, ktorého psi a pohraničiari zabili pri pokuse prekročiť hranicu do Rakúska priamo v Bratislave ?!

Takýchto prípadov boli tisíce a pohraničiar, ktorý človeka zabil, dostal za odmenu 14 dní dovolenky !!!

Vedia si mladí ľudia niečo také vôbec predstaviť ?

Nevedia, oni sa tým vôbec nechcú zaťažovať, keď som dnes jednému mladému hovoril o tomto probléme, viete čo mi povedal ?

To je problém Vás starých, ja si pozriem olympiádu, potom balíme s priateľkou kufre, odchádzame do Kanady a dávame Ficolandii Zbohom !

A keby takého Jakeša aj súdili, čo by z toho bolo, nič, veď nevidíte, čo sa tu na Slovensku deje, ako ruka ruku myje, viď naši sudcovia ?

Jakeša by jeho vlastní rovno oslobodili, a tak ako Harabinovi, aj jemu by sme museli platiť zo svojho, načo by nám to bolo ?.
 

No, aby ste videli ako sa bude Jakeš vykrúcať, že on za nič nemôže, on nezabíjal, nestrieľal, netýral, nemučil, nekradol, to všetko iní sadisti, len nie on.

Nás to už nezaujíma, bratranec je v Kanade už 12 rokov, tam je neskutočný svet, nám kriminálne Slovensko a jeho problémy už môžu byť ukradnuté !

 
 

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3634750x
Priemerná čítanosť článkov: 4427x

Autor blogu

Kategórie