Založ si blog

Ak 80% občanov nevolí, aký význam má takáto šaškáreň !

Chcel som sa pridať k drvivej väčšine a nepodporiť šaškáreň o akýchsi vyšších územných kšeftoch.

Nakoniec som podľahol vábeniu demokracie, voliť som išiel  so zaťatými zubami.

Obete som krúžkoval v štýle, si mladý môže byť, si nezávislý, skúsim, si žena, máš prednosť a podobne.

Županke som dal hlas už len z princípu, hoci ten úrad a celý ten poslanecký cirkus by som rovno zrušil.

Chcel by som voliť jedného jediného svojho poslanca z okolia, kde žijem a kde dobre poznám jeho, jeho rodinu a viem, že to nie je gauner.

Žiadne strany, žiadne bandy, iba normálnych ľudí, ktorí by boli pod našou verejnou kontrolou.

Aký je to dnes problém, v čase televízií a internetu ?

Parlament v Bratislave by som rovno zrušil, načo nám je takáto stranícka mašinéria vyrábajúca pofidérne zákony, nehrajme sa tu na komunistov.

V Bruseli je 1000 násobne väčšia istota kontroly prijatých zákonov a konečne by sme už mali ako euroobčania cez STV nahliadnúť do jeho činnosti.

A je vôbec šanca ten spoločenský bordel na Slovensku zmeniť ?

90% občanov Slovenska by to isto privítalo, no ale 10% pri válove a pri štátnom kšefte sa tomu dokáže účinne brániť.

Tých 10% ovláda 90% finančných zdrojov a tie dokážu robiť zázraky, štát zo štátneho ešte aj sudcovi pridá 150 000 eur, lebo nahral jeho „nevinný“ telefonát s kamarátom.

Štát, jeho televízia, rozhlas, hlásne trúby si z občanov každý deň robia otrokov, idiotov, bláznov, tí nedostanú ani halier a chlapovi, ktorý rozbil výplň na dverách RTVS hrozí 3 ročné väzenie ?!

Toho chlapa nepoznám, jeho dôvod nepoznám, poznám tisíc dôvodov, prečo by niekomu rupli nervy a takto si uľavil, to sa mal ísť kvôli mafiánskemu štátu upáliť ?!

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3634738x
Priemerná čítanosť článkov: 4427x

Autor blogu

Kategórie