Založ si blog

Komunistický úrad, šéfovia trafikanti, úradnícka bezstarostná mašinéria, nielen v PO !

Komurad 003komur
Ak chcete vedieť a vidieť, ako vyzerá zakonzervovaný komunizmus v realite EÚ, navštívte komunistický skanzen v Prešove.
 
To je taká budova, asi po vzore architekta Lomonosovej univerzity, čosi ako mauzóleum, kde to nielen hnusne vonia komunistickou zatuchlinou.
 
Tam ten komunizmus 60 tych rokov krásne žije v spôsoboch a v ľuďoch, ktorí si ho doslova pestujú a udržujú pri živote.
 
Ak to ako občan chcete zažiť, neodporúčam, ale skúste, úrad dopravy, to je ten čítankový komunizmus ako remeň.
 
Stačí si tam ísť prihlásiť ťažné zariadenie, alebo a to už je čosi nad ľudské chápanie, prihlásiť si auto legálne kúpené v EÚ u predajcu v Nemecku.
 
Ak ale nechcete prísť o nervy a ilúzie a zdá sa Vám, že tento komunistický štát ešte ako-tak funguje, prečítajte si môj predchádzajúci blog.
 
Ten komunistický úrad je doslova šialený hlavne v tom, ako si tam stranícke centrály a stranícki šéfovia trafikanti vychovávajú nových mladých komunistov.
 
Asi sa opakujem, je neskutočné, ako im to v tej úradníckej gubernii pri bývalej komunistickej mramorovej opache perfektne funguje.
 
Len tam nesmie vkročiť žiadny občan, ktorý je na tú ich komunistickú stranícku zatuchlinu alergický.
 
Po rokoch som tam vkročil a poviem Vám, je to sila !
 
Tam vidíte úradníkov ktorí po chodbách veselo pobehujú od komunizmu doteraz, čím ich pravda nemožno rovno priradiť ku komunistickému inventáru.
 
Samozrejme, návyky, syndróm vyhorenia, pravidelná strava, výplata, odmeny, dovolenky, PN ky, kľud, pohoda pod straníckou direktívou urobí svoje.
 
Horšie je, že sa tam dostanú aj mladí ľudia a z nich si stranícke centrály vychovávajú novodobé monštrá, ktoré majú dve mozgové sústavy. 
 
Jedna je, akože civilno-občianska, to asi keď je úradník doma u maminky a vtedy je snáď ešte človekom.
 
Maminke trepe rozprávky, aké je ťažké makať na úrade, musí to a ono, aj somariny, no ale strana a šéf trafikant nad ním si to prajú, tak on musí.
 
Príde do úradu, kávička, srandičky a potom už len špekuluje ako prežiť deň v pohode, len keby neexistovali tí otravní občania.
 
Včera na úrade mi tam jedno také stranícke úradnícke decko, čo by mi už vnukom mohlo byť, malo snahu rozprávať rozprávku, až mi to dvihlo adrenalín.
 
Priplietlo sa mi to cesty práve vtedy, keď som straníckemu vedúcemu úradu vysvetľoval aký má bordel na úrade a chcel som si odfotiť tony šanónov.
 
Stranícky šéf zajakal, načo to je, nedá sa, ukázal som mu doklad, ktorý to umožňuje a v tom k nám pribehlo akési decko v košieľke ako na pláži.
 
A začalo byť veľmi múdre.
 
Hovorím si, to bude asi nejaký rodinný príslušník, tak som mu začal tykať, aby sa do veci nemontoval.
 
To dieťa bolo ale úradník, šéfov stranícky pomocník a začalo sa hrať na urazeného.
 
Ukázal som mu doklad, zjavne tomu nerozumel, dokázal ale vytvoriť jednu úžasnú vetu ako z čias boja komunistov proti vonkajšiemu a vnútornému nepriateľovi.
 
“ A čo keď Vy máte taký fotoaparát, že ten dokáže vyčítať z tých nafotených šanónov osobné údaje občanov !!!
 
Túto úradnícko-stranícku depresiu a našu spoločnú cestu z 5. poschodia na prízemie k najšéfovi úradu za povolením na fotenie som verbálne využil k masírovaniu podstaty v jeho mladej hlave.
 
Chcete spoznať podstatu rozhovoru s najšéfom dopravy v Prešove, doprajte mi chvíľočku.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

Visolajský

Visolajský ostáva predsedom Lekárskeho odborového združenia

22.04.2024 16:40

Na sneme sa konala aj voľba členov Výboru LOZ.

Philippe Gaudin

Starosta francúzskeho mesta na zasadnutí mestskej rady "hajloval". Vyzvali ho, aby odstúpil

22.04.2024 16:26

Magistrát oznámil, že proti starostovi Philippovi Gaudinovi podnikne v tejto záležitosti právne kroky.

Záchranka / Sanitka / Dopravná zdravotná služba /

V Košiciach sa zrazil autobus s nákladným autom, päť ľudí utrpelo zranenia

22.04.2024 15:52

K nehode nákladného vozidla s autobusom mestskej hromadnej dopravy došlo v mestskej časti Pereš.

RTVS, rozhlas

Šimkovičová zverejnila zákon o Slovenskej televízii a rozhlase, názov mení na STVR. RTVS porušuje ľudské práva, tvrdí Fico

22.04.2024 15:33, aktualizované: 15:48

Ministerka kultúry chce zlepšiť súčasný stav a túži po priblížení sa k objektívnosti vysielania. O návrhu má v stredu rokovať vláda.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 3928928x
Priemerná čítanosť článkov: 4786x

Autor blogu

Kategórie