Porazí SERPOM77 ústavu a občanov SR A ČR ? ! (1)

SERPOM77 je združenie firiem a ľudí v prevažnej miere z Čiech, čiastočne zo Slovenska so zastrešením v daňovom raji Luxemburgu.

Tieto firmy a jednotlivci zneužívajú, porušujú platné zákony v súvislosti s vysielaním a príjmom českých a slovenských TV programov cez satelit a terestriálne.

Štátne orgány SR a ČR vrátane EÚ o uvedenej skutočnosti boli oficiálne informované prostredníctvom Združenia SLOVSAT i samotnými občanmi podaním množstva sťažností.

Za obdobie takmer pol roka úrady SR, ČR a EÚ sú vo veci nečinné a tvrdia, že veci preverujú Luxemburské úrady.

SERPOM77 medzitým pokračuje v nekalej činnosti psychologicko-teroristickým nátlakom na občanov dokonca už priamo vo forme TV vysielania pod zásterkou akože reklamy.

Vzhľadom na mimoriadne nebezpečné protispoločenské konanie SERPOM77, nečinnosť orgánov štátnej správy a nefunkčnosť vymožiteľnosti práva v SR a ČR je nutné začať prípravu na uplatnenie ústavného práva občanov.

Ústava v takomto prípade občanom dáva nasledovnú možnosť.

„Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené „.

Občania sú zúfalí, majú strach a len máloktorí nájdu odvahu na občianske svedectvo ako to urobila pani L.K. zo Zvolena.

Janko, Martinka, prepáčte, 3 roky a mafiu sme len pošteklili.

23.02.2021

3 roky od popravy Janka a Martinky si občania naďalej klamú a nenávidia sa, pričom mafii sa v podstate nič nestalo. Nahovárame si a vymýšľame hrdinov v radoch polície, ktorí odhalili, čo im dovolili a to je asi tak všetko. V radoch štátnej a klasickej mafie nezúri žiadny masový covid, sme iba svedkami novodobej frašky. Občianska spoločnosť potrebuje reštart, inak si ju [...]

SÚD SLOVENSKO NESKUTOČNE DRAHÉ TO MAFIÁNSKO. . .

06.09.2020

Janko a Martinka zatiaľ pokoj nemajú, štát Slovensko mafiáni stále ovládajú. Darmo sme si novú nádej zvolili, zatiaľ Slovensko logicky sme NEOBRODILI. Najprv koronavírus BOJ s mafiou zahatil a teraz sa už potenciál načisto STRATIL…? SÚDY mafiánske slovenské zatiaľ sa v ničom nezmenili, tak KTO určí stav VINY?! Keby to ohavné Brucho 55 rokov basy dostalo, niečo by sa [...]

Nevoľte štátnu mafiu, rakovinu spoločnosti, voľte normálnu budúcnosť.

26.02.2020

Kto mal možnosť sledovať dianie v nezákonne zvolanom parlamente a má svedomie, má logicky aj strach. Čo tam predvádzali fašisti, komunisti a nacionalisti, to nemá obdobu v normálnej spoločnosti 21. storočia. Akože lekárka v koži Hitlera, učiteľ slovenčiny do hneda neschopný vyslovovať, čítať a napuchnutý komunista. A nad tým všetkým obrovská kopa zlodejiny, nenávisti [...]

shmu, arktický vzduch

Do Európy sa valí arktický vzduch. Teploty klesnú aj o 20 stupňov

24.03.2026 09:03

Ochladenie sa začne už v stredu a postupne zasiahne väčšinu európskeho kontinentu.

Russia Ukraine

Ruská zóna smrti. Mŕtvoly, zničené domy a autá. Čo prinášajú ukrajinské útoky do Belgorodskej oblasti?

24.03.2026 09:00

Za štyri roky už viac ako 460 zabitých, vlani takmer 3-tisíc výjazdov sanitiek k zraneným po útokoch. Ako vyzerá život v Belgorodskej oblasti?

Peter Szijjártó

Brusel chce od Maďarska vysvetlenia týkajúce sa Szijjártóových možných kontaktov s Kremľom

24.03.2026 08:56

Nový škandál s Maďarskom sa objavil necelý mesiac pred parlamentnými voľbami.

Kim Čong-un

Kim Čong-un označil Južnú Kóreu za „najnepriateľskejší štát“. Uviedol, že zaplatí za každú provokáciu

24.03.2026 08:43

Dodal, že KĽDR zabezpečí plnú pripravenosť svojich jadrových síl, aby čelila „strategickým hrozbám“.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 821
Celková čítanosť: 4145551x
Priemerná čítanosť článkov: 5049x

Autor blogu

Kategórie