Založ si blog

Majú právo občania vedieť prečo z premiéra, ministra, či starostu štátna mafia vychová zločinca ? Nieže majú, musia vedieť !

Na Slovensku máme teraz minimálne dva závažné prípady, kedy zástupcovia štátu sú dôvodne podozriví z trestnej činnosti..

V prvom prípade ide o premiéra, ministrov a obete sú tisícky Slovákov, ktorých štát ročne zavraždí z titulu svojej nečinnosti.

Tento prípad verejne odhalil trestný sudca Harabin a zatiaľ nie je známe, kto a kedy sa odváži žalovať štát a štátnych úradníkov.
Je to logické, keďže každý, kto by podal takéto trestné oznámenie, musí rátať s pomstou zločineckého spiknutia celej skupiny.
V druhom prípade je situácia o niečo jednoduchšia, tu je zločin kompletne zdokumentovaný a polícia v danej veci už konanie začala.
30 ročný starosta verejne propagoval zločiny fašizmu a komunizmu ” pamätnou tabuľou “, ktorú presadil a ” namočil ” i poslancov.
Občana hrdinu, ktorý červenou farbou doličný zločinecký predmet označil, v amoku surovo napadol a spôsobil mu vážne zranenia.
V prvom prípade u premiéra a ministrov je možné nájsť jednoduché spojenie aktérov zločinu na samotnú zločineckú ideológiu.

Títo ľudia vyrastali v zločineckom komunistickom režime a ako jeho členovia boli školení na ” triedny boj s nepriateľom ” t.j. občanmi.

U 30 ročného starostu bude treba pre poučenie ostatným zistiť, akými školami a ako sa on sám dostal do pasce zločinu.

Ako je vôbec možné, aby mladý človek, štátny zástupca bol neznalý zákonov a dovolil si protizákonne propagovať zločinný režim.

A odkiaľ a prečo má v sebe takú nenávisť, keď pod vplyvom ideologickej drogy dokáže takmer zabiť nevinného človeka, hrdinu.

A tieto veci je nutné verejne podrobne rozobrať, inak môže dôjsť na Slovensku k obrovským tragédiám občianskej nenávisti.
Hranicu ľudskej nenávisti živenú fašisticko – komunistickou ideológiou Veľký Lipník hrubo prekročil, tu išlo doslova o život človeka.
Lebo zlomeným rebrom môže dôjsť k prepichnutiu pľúc, prípadne prepichnutiu srdca.
A to ani nehovoriac o možných vnútorných poraneniach zapríčinených výškou z pádu,  keď starosta surovo zhodil občana na betón.
Mimoriadne trestuhodné a priťažujúce je aj následné správanie sa starostu v réžii zločinca.
Pozval na ” pomoc ” ďalších, ktorí sa obeti vyhrážali, verbálne ju napádali a otázne je aj to, prečo sanitka prišla tak neskutočne neskoro.
Teraz ide o to, zistiť čo je príčinou takéhoto neľudského správania sa mladých ľudí v takej významnej pozícii ako je starosta.

Sú na vine peniaze, moc, sú títo ľudia niekym huckaní, ideologicky dopovaní, ak áno, treba veci odhaliť a včas konať.

Lebo potom sa naše obce dostávajú do stavu, kedy si tam mafia môže nenápadne robiť s ľuďmi a zákonom čo len chce.

1. prípad je video, kde sudca Harabin odhaľuje vedomosť ministrov a v podstate priznanie masových vrážd Slovákov….

https://www.youtube.com/watch?v=h3X98dR8A3g

2. prípad je zdokumentovanie fyzického útoku starostom na občana a ďalšie verbálne útoky ” ľudí ” na zranenú osobu…

https://www.youtube.com/watch?v=_NrGUSWnw_g#t=22

Koľko podôb má štátna zločinecká mafia SK 1938 – 2018 ? A najhoršia je dnes ? !

26.03.2017

Na Slovensku mafia kontinuálne hrá hru s národom na platforme permanentného klamstva od roku 1938. A bude tomu asi tak až do roku 2018, kedy sa možno národ zomkne na platforme normálnosti, alebo viac »

Súdruh fašista štátnej mafie Slovenska je najhorší extrémista.

15.02.2017

Svet pozná vo svojich novodobých dejinách dve najhoršie štátne formy zločineckého extrémizmu. Fašizmus a komunizmus. Tieto zvrátené a mimoriadne nebezpečné ideológie majú presne a jasne viac »

Spoveď slovenskej komunistickej babičky. Dánsky komunizmus pre všetkých a slovenský iba pre Fica a spol? Dosť bolo!

11.01.2017

Dobrý deň všetci, ktorí rozumiete slovensky, dovoľte mi popriať Vám pokojné prežitie roku 2017. Pravda oslobodzuje a denník Pravda tu na blogoch nám občanom umožňuje vyiadriť sa, vraj slobodne. viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 810
Celková čítanosť: 2389573x
Priemerná čítanosť článkov: 2950x

Autor blogu

Kategórie