Založ si blog

Majú právo občania vedieť prečo z premiéra, ministra, či starostu štátna mafia vychová zločinca ? Nieže majú, musia vedieť !

Na Slovensku máme teraz minimálne dva závažné prípady, kedy zástupcovia štátu sú dôvodne podozriví z trestnej činnosti..

V prvom prípade ide o premiéra, ministrov a obete sú tisícky Slovákov, ktorých štát ročne zavraždí z titulu svojej nečinnosti.

Tento prípad verejne odhalil trestný sudca Harabin a zatiaľ nie je známe, kto a kedy sa odváži žalovať štát a štátnych úradníkov.
Je to logické, keďže každý, kto by podal takéto trestné oznámenie, musí rátať s pomstou zločineckého spiknutia celej skupiny.
V druhom prípade je situácia o niečo jednoduchšia, tu je zločin kompletne zdokumentovaný a polícia v danej veci už konanie začala.
30 ročný starosta verejne propagoval zločiny fašizmu a komunizmu “ pamätnou tabuľou „, ktorú presadil a “ namočil “ i poslancov.
Občana hrdinu, ktorý červenou farbou doličný zločinecký predmet označil, v amoku surovo napadol a spôsobil mu vážne zranenia.
V prvom prípade u premiéra a ministrov je možné nájsť jednoduché spojenie aktérov zločinu na samotnú zločineckú ideológiu.

Títo ľudia vyrastali v zločineckom komunistickom režime a ako jeho členovia boli školení na “ triedny boj s nepriateľom “ t.j. občanmi.

U 30 ročného starostu bude treba pre poučenie ostatným zistiť, akými školami a ako sa on sám dostal do pasce zločinu.

Ako je vôbec možné, aby mladý človek, štátny zástupca bol neznalý zákonov a dovolil si protizákonne propagovať zločinný režim.

A odkiaľ a prečo má v sebe takú nenávisť, keď pod vplyvom ideologickej drogy dokáže takmer zabiť nevinného človeka, hrdinu.

A tieto veci je nutné verejne podrobne rozobrať, inak môže dôjsť na Slovensku k obrovským tragédiám občianskej nenávisti.
Hranicu ľudskej nenávisti živenú fašisticko – komunistickou ideológiou Veľký Lipník hrubo prekročil, tu išlo doslova o život človeka.
Lebo zlomeným rebrom môže dôjsť k prepichnutiu pľúc, prípadne prepichnutiu srdca.
A to ani nehovoriac o možných vnútorných poraneniach zapríčinených výškou z pádu,  keď starosta surovo zhodil občana na betón.
Mimoriadne trestuhodné a priťažujúce je aj následné správanie sa starostu v réžii zločinca.
Pozval na “ pomoc “ ďalších, ktorí sa obeti vyhrážali, verbálne ju napádali a otázne je aj to, prečo sanitka prišla tak neskutočne neskoro.
Teraz ide o to, zistiť čo je príčinou takéhoto neľudského správania sa mladých ľudí v takej významnej pozícii ako je starosta.

Sú na vine peniaze, moc, sú títo ľudia niekym huckaní, ideologicky dopovaní, ak áno, treba veci odhaliť a včas konať.

Lebo potom sa naše obce dostávajú do stavu, kedy si tam mafia môže nenápadne robiť s ľuďmi a zákonom čo len chce.

1. prípad je video, kde sudca Harabin odhaľuje vedomosť ministrov a v podstate priznanie masových vrážd Slovákov….

https://www.youtube.com/watch?v=h3X98dR8A3g

2. prípad je zdokumentovanie fyzického útoku starostom na občana a ďalšie verbálne útoky “ ľudí “ na zranenú osobu…

https://www.youtube.com/watch?v=_NrGUSWnw_g#t=22

Janko, Martinka, POPRAVILI VÁS, SLOVÁKOV STE OŽIVILI !

17.03.2018

Janko, Martinka, včera sme boli v uliciach spolu s Vami. Štátna mafia Vás zversky popravila, Slovákov Vaša pravda oživila. Noví mladí Jankovia a Martinky chcú pokračovať Vo Vašej pravde. Urobili viac »

JANKO, MARTINKA PREBUĎTE SLUŠNÉ SLOVENSKO !

14.03.2018

Janko, Martinka, Váš život bol príkladom pravdy, morálky, statočnosti. Za krátkych 27 rokov ste dokátzali všetko, čo mnohí na Slovensku nikdy nedokážu. V pravde žiť a pravdu šíriť a nikdy viac »

JANKO, MARTINKA, ŠTÁTNA MAFIA VÁS POPRAVILA, PRAVDU NEZASTAVÍ !

09.03.2018

Otec štátnej komunistickej mafie Mečiar stvoril syna Fica. Krstnými otcami mafiánov boli komunistickí oligarchovia v pozadí Mečiar a Fico mali poradkyne pre všetko a mnoho otrokov v obludnej štruktúre viac »

väzenie, väzni, mreže

Súd poslal do väzenia 16 sexuálnych násilníkov v kauze Huddersfield

19.10.2018 23:11

V rokoch 2004 až 2011 sexuálne zneužili 15 mladých dievčat ktoré omamovali alkoholom a drogami.

saudská arábia, novinár

Vypočúvali zamestnancov saudskoarabského konzulátu v Istanbule

19.10.2018 22:16

Podľa tureckých správ Chášukdžího na konzuláte zabili a rozštvrtili členovia vražedného komanda napojeného na korunného princa.

ebola, vojak, Libéria, Afrika

Rusko vyšle do Stredoafrickej republiky ďalšie vojenské posily

19.10.2018 21:40

Cieľom je podporiť boj tamojšej vlády proti skupinám milícií.

Hongkong Macao most najdlhší čína

Mostný megaprojekt spájajúci Hongkong a Macao čoskoro otvoria

19.10.2018 20:48

Komunikácia s dĺžkou 55 kilometrov zahŕňa aj kľukatý cestný most a podmorský tunel.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 815
Celková čítanosť: 2740141x
Priemerná čítanosť článkov: 3362x

Autor blogu

Kategórie