Založ si blog

Hanbia sa už komunisti v Krajnom Bystrom a vo Veľkom Lipníku ? A rozmýšľajú hlavami a či stále bustami. . . ? ! A čo občania ?

Zásadný problém Slovenska sa vypuklo prejavil v kraji Banská Bystrica, následne Prešov a v obciach Krajné Bystré a Veľký Lipník.
Dlhoročné panovanie, či skôr bačovanie červených v Bystrici, vystriedali hnedí a to sprvoti vyvolalo v povstaleckom kraji šok.
Ak si niekto vie predstaviť útrapy obyvateľov a všetky tie pamätníky obetiam fašizmu, nepochopí ako sa mohlo niečo také udiať.
Treba to ale pochopiť, lebo v tom ale tkvie samotná podstata problému, ktorý Slovensko prechádza už dlhé desaťročia.
Lebo fašizmus porazený medzinárodným protifašistickým odbojom dostal po roku 1948 silného spojenca v podobe komunistov.
Komunisti verbálne akože fašizmus odsudzovali, v skutočnosti len zvrhlo a sadisticky zneužili všetky jeho metódy a prostriedky.
Zavraždili milióny ľudí, zastrašili ich, jedným zobrali budúcnosť, u iných vypestovali chorú závislosť a hlavne zasievali nenávisť.
Tento proces na Slovensku neustále funguje a v roku 2016 sa stupňuje až do takých krajných medzí, ako je ohrozenie života ľudí.
V komunistickej rodnej bašte zradcovi a zločincovi Biľakovi na verejnom priestranstve provokačne vystavili bustu a štát bol nečinný.
Našťastie sa našli statoční občania, ktorí bustu riadne označili červenou farbou a pomohli tak štátu, aby si chránil právnu česť.
Komunisti v danej obci a okolí preukázali svoju pravú tvár i aroganciu a cestou súdu chceli oklamať zákony i medzinárodnú verejnosť.
Podlosť a špinu, napriek enormnému tlaku červených, nezávislý súd ustál, komunisti neuspeli a sčasti sa tak hanba Slovenska zakryla.
Červení sa však rozhodli, že sa svojich pozícií na Slovensku nevzdajú a budú vyostrovať napätie medzi nimi a ostatným obyvateľstvom.
V máji 2016 osadili červení šialenci na budovu obecného úradu Veľký Lipník bustu červenému vrahovi a zločincovi Pješčakovi.
Štátne orgány toto svinstvo ponechali bez povšimnutia napriek protestom, našťastie statoční občania zasa zasiahli červenou farbou.
Tu už ale išlo o život a len šťastná náhoda zabránila tomu, že statočný občan agresívny útok zúrivého jedinca v červenom amoku prežil.
Surovec z Lipníka fyzicky hrubo napadol občana pri označovaní zločineckej tabule tak, že mu spôsobil zlomeninu rebra a ďalšie zranenia.
Následne sa zistilo, že agresívny zločinec je 30 ročný starosta, kandidoval vraj ako nezávislý a škola ho “ naučila “ projektový menežment…
Včera ráno som telefonicky zavolal na obecný úrad s cieľom zistiť, či je prítomný starosta a akí ľudia v tejto obci žijú a či schvaľujú zločiny.
Mladá pani mi vysvetlila, že nie všetci občania súhlasia s tým, čo sa stalo a až teraz sa “ zobudili “ a ani nevedia ako sa tam busta dostala.
Jedni starostu podporujú a iní mu odporujú, tak som jej objasnil, aby sa mladý človek spamätal kým je čas a nech si uvedomí čo urobil.
Následne som telefonoval starostovi, ten najprv nedvíhal, potom sa ozval sám, avšak po mojom kľudnom, ale dôraznom tóne zavesil bez slov.
Moja otázka bola veľmi jednoduchá, pán starosta už ste sa za svoj zločin ľudsky ospravedlnili človeku, ktorého ste v amoku mohli zabiť…?!
A teraz sa pozrime na fakty, prečo sa takéto neskutočné zločiny na Slovensku v roku 2016 odohrávajú a čo je ich príčinou.
Odkiaľ sa berie narastajúca drzosť komunistov a fašistov na Slovensku a kto ich a čím podporuje.
Ako prvý a zásadný problém je tu nefunkčný štát a za to je logicky zodpovedné jeho “ vedenie „.
Stačí sa pozrieť na výsledky volieb 2012 a 2016 v inkriminovaných baštách červených a hnedých a situácia je až odstrašujúco jasná !
Banská Bystrica – Voľby 2012 Smer 41,45 % + OLano 12,54 % + SDKU 10,34 % + SAS 9,14 % + KDH 7,5  %
                            Voľby 2016 Smer 25,32 %  + SAS 19,17 % + Olano 13,61 % + LSNS 8,66 % + SNS 8,33 % + SIET 6,62 %+ SME 5,7 %
  
Krajné Bystré –      Voľby 2012 Smer  68 % + SDĽ  9,6 %
                            Voľby 2016 Smer  53,6 % + Most 11,2 % + TIP  5,6 %
Veľký Lipník –        Voľby 2012 Smer – 71,23 %, Olano  6,84 %, KDH  5,02 %
                            Voľby  2016 Smer 50,24 % + ĽSNS  12,09 % + OĽANO  9,24 % + SNS  8,06 % + SAS  5,21 % + KDH 3,32 %   
Všade v týchto inkriminovaných baštách vládnu červení a čo červeným za 4 roky ubudlo, to pribudlo hnedým.
A ešte prvá poznámka každému, kto by chcel porušovať zákony a osadzovať busty červeným a hnedým vrahom a zločincom.
SKONČTE S TÝM !
A druhá každému, kto by chcel z titulu červenej alebo hnedej ideológie iným ubližovať akýmkoľvek spôsobom.
SKONČTE S TÝM !
P.S.
Všetkých žiadam o maximálnu slušnú diskusiu v rámci princípov ľudskej humanity.
Mne bola diskusia znemožnená a “ dôvody “ vidíte na priloženom obrázku.
Mimochodom, je to veľmi zvláštna “ odmena “ za všetky tie neskutočné klamstvá a invektívy, voči ktorým som sa iba slušne ohradil.
Beriem to ale ako súčasť reálneho stavu našej spoločnosti.
A ešte mi dovoľte poďakovať sa Vám všetkým čitateľom  za to, že dnes celková čítanosť tohoto blogu prekročila 2 milióny.
Pravblok1

Janko, Martinka, POPRAVILI VÁS, SLOVÁKOV STE OŽIVILI !

17.03.2018

Janko, Martinka, včera sme boli v uliciach spolu s Vami. Štátna mafia Vás zversky popravila, Slovákov Vaša pravda oživila. Noví mladí Jankovia a Martinky chcú pokračovať Vo Vašej pravde. Urobili viac »

JANKO, MARTINKA PREBUĎTE SLUŠNÉ SLOVENSKO !

14.03.2018

Janko, Martinka, Váš život bol príkladom pravdy, morálky, statočnosti. Za krátkych 27 rokov ste dokátzali všetko, čo mnohí na Slovensku nikdy nedokážu. V pravde žiť a pravdu šíriť a nikdy viac »

JANKO, MARTINKA, ŠTÁTNA MAFIA VÁS POPRAVILA, PRAVDU NEZASTAVÍ !

09.03.2018

Otec štátnej komunistickej mafie Mečiar stvoril syna Fica. Krstnými otcami mafiánov boli komunistickí oligarchovia v pozadí Mečiar a Fico mali poradkyne pre všetko a mnoho otrokov v obludnej štruktúre viac »

väzenie, väzni, mreže

Súd poslal do väzenia 16 sexuálnych násilníkov v kauze Huddersfield

19.10.2018 23:11

V rokoch 2004 až 2011 sexuálne zneužili 15 mladých dievčat ktoré omamovali alkoholom a drogami.

saudská arábia, novinár

Vypočúvali zamestnancov saudskoarabského konzulátu v Istanbule

19.10.2018 22:16

Podľa tureckých správ Chášukdžího na konzuláte zabili a rozštvrtili členovia vražedného komanda napojeného na korunného princa.

ebola, vojak, Libéria, Afrika

Rusko vyšle do Stredoafrickej republiky ďalšie vojenské posily

19.10.2018 21:40

Cieľom je podporiť boj tamojšej vlády proti skupinám milícií.

Hongkong Macao most najdlhší čína

Mostný megaprojekt spájajúci Hongkong a Macao čoskoro otvoria

19.10.2018 20:48

Komunikácia s dĺžkou 55 kilometrov zahŕňa aj kľukatý cestný most a podmorský tunel.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 815
Celková čítanosť: 2740186x
Priemerná čítanosť článkov: 3362x

Autor blogu

Kategórie