Založ si blog

Akože, nechať to tak ? Veď štát, STV a Skylink je náš, občanov ! Pokiaľ chcú “ žiť “ za svoje, OK. Urobíme odpočet a odluku !

V súvislosti s mojou dlhoročnou aktivitou na “ poli “ elektronických komunikácií a hlavne s petíciou vo veci Skylink + STV sa “ pohli ľady „.
Odrazu sa ozývajú ľudia, ďakujú a čakajú, že teraz sa už všetko vyrieši raz – dva a všetko bude “ zadarmo “ ako bolo sľubované.
Určite to tak nebude, treba však vyvinúť úsilie, aby sa klamstvá a podvody okolo koncesionárskych a servisných poplatkov “ odkliali „.
30.4.2016 sa mi ozval občan, ktorý je zároveň malý živnostník a má sám so sebou dilemu, lebo predáva aj Skylink.
Tvrdil, že problematike a celému podvodu rozumie, len má obavu, či Skylink teraz neskolabuje a či jeho nezačnú zákazníci “ naháňať „.
Lebo si naštudoval zverejnené materiály na stránke MSSR a keď to zákazníci Skylink dajú na súd, kto im to celé uhradí aj s úrokmi ?!
Dotyčný má čiastočne dôvod na obavu, preto bude treba používať zdravý rozum a začať o danej problematike otvorene hovoriť.
Začať treba scenárom, čo by sa dialo ak by firma z Holandska, zneužívajúca tzv.Skylink, skrachovala a vysielanie sa skončilo .

Lenže to sa už začalo, keďže táto spoločnosť v Maďarsku od 30.4.2016 skrachovala a prestala vysielať programy cez satelit 9E  !

Zástupcovia firmy skonštatovali, že užívatelia, ktorí si zaplatili na rok službu pred pár mesiacmi, nemajú nárok na náhradu škody

Pritom aj v ČR boli nedávno tejto firme štátom cez telekomunikačný úrad zablokované účty, lebo nedokázala uhradiť vyrúbenú pokutu.
Teoreticky by bolo možno lepšie, keby firma skrachovala okamžite a ukončila vysielanie v SR a ČR, lebo by sa predišlo ďalším škodám.
A zároveň by všetci okamžite pochopili obludnú podstatu tohoto megapodvodu na občanoch SR a ČR !
Vysielanie STV, ČT a komerčných programov by logicky fungovalo ďalej, podľa toho, kto ovláda vysielanie a kódovanie programov.
Ak Towercom aj keď ako “ tichý “ spolupartner podvodu, tak ten si predsa len nezabije svoje “ zlaté teľa “ čo je štátna zákazka…
A ak by predsa len vznikol problém, nič sa nedeje, na prechodné obdobie musí konečne začať štát hájiť záujem štátu a občanov.
Mocenské úrady a zložky “ nabehnú “ k vysielačom a vysielanie “ pobeží “ tak a toľko času, koľko treba a samozrejme nekódovane !

Všetko v každom štáte stojí a padá na občianskej moci, len občania Slovenska o tom logicky doteraz nemohli vedieť, lebo …

Lebo až teraz sa odhaľuje skutočná špina štátu zvaného Slovensko, ktorý s falošnou mocou spolu občanom hrubo zneužil ich práva.

Keď tisícky občanov v roku 2012 posielalo šťažnosti na všetky štátne úrady, vyzeralo to tak, že nikto si ich ani len nevšíma.

A že štát svojou aroganciou a nečinnosťou podporuje okrádanie a vydieranie dôchodcov, občanov, koncesionárov.

A to bola podstata podvodu, aby čas plynul  a “ zlomení “ občania boli donútení elektronickým terorom platiť vydieračský “ servisný poplatok „.

Po vyčerpaní všetkých možností občanmi i mnou na úradoch SR a čiastočne ČR i EU som bol nútený, podať petíciu priamo do EP.

A po mojej osobnej účasti v Bruseli a po vystúpení v Petičnom výbore 18.4.2016 sa odrazu všetko začalo objasňovať.

Na Slovensko prišla 29.4.2016 osobne eurokomisárka a po jej návšteve na MSSR toto ihneď “ objavilo “ dôkazové materiály.

Prvým občanom Slovenska sa ozvalo Ministerstvo spravodlivosti s tým, že ich sťažnosť spred 4 rokov úrady riešili…?!

Ako sa asi cítil pán M.N. zo Starej Turej, keď mu po 4 rokoch štát zaslal dôkazy o svojej vine voči nemu a iným občanom ?

Lebo teraz je jasné, že štát kolaboroval s podvodníkmi a nečinnosťou ich nechal 4 roky okradnúť o stovky miliónov eur.

Jedni Slováci platia nútene neskutočne predražený nezákonný servisný poplatok do Luxemburgu a pozerajú STV, ČT a pár programov.

A ďalší Slováci vraj ako pomstu a či ako neznalí priam  “ vytešene “  platia načierno do Ruska  a na Ukrajinu a pozerajú VŠETKO !

 

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Komisia-na-posudzovanie-podmienok-v-spotrebitelskych-zmluvach/Oznamy-o-staznostiach-spotrebitelov-detail.aspx?Ic=261

Janko, Martinka, Komunisti, fašisti, extrémisti ovládajú Slovensko naďalej !

02.12.2018

Janko, Martinka, 21.2. 2018 ste boli zavraždení štátnou mafiou na Slovensku. Následne sme sa snažili ako slušní občania zmeniť štát tak, aby dokázal nájsť vykonávateľov Vašej popravy, viac »

Janko, Martinka, POPRAVILI VÁS, SLOVÁKOV STE OŽIVILI !

17.03.2018

Janko, Martinka, včera sme boli v uliciach spolu s Vami. Štátna mafia Vás zversky popravila, Slovákov Vaša pravda oživila. Noví mladí Jankovia a Martinky chcú pokračovať Vo Vašej pravde. Urobili viac »

JANKO, MARTINKA PREBUĎTE SLUŠNÉ SLOVENSKO !

14.03.2018

Janko, Martinka, Váš život bol príkladom pravdy, morálky, statočnosti. Za krátkych 27 rokov ste dokátzali všetko, čo mnohí na Slovensku nikdy nedokážu. V pravde žiť a pravdu šíriť a nikdy viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 816
Celková čítanosť: 2822498x
Priemerná čítanosť článkov: 3459x

Autor blogu

Kategórie