Založ si blog

Sestričkám, učiteľkám nedajú, lebo mafiu chovajú ! Vodcu štátu mafie, treba poslať do Sýrie. Nech si tam komunisticky agituje. . .

Terajšej vládnucej moci, ktorá je dirigovaná oligomafiou v pozadí, konečne začína riadne v hlavách “ prihárať “ od strachu !
Lebo ich klasická masívna komunistická propaganda a rôzne zastrašovacie metódy na Slovákov sa začínajú míňať účinkom.
Žiadny slušný človek sa už našťastie nedá oklamať klamstvami a každý občan veľmi dobre vie, ako sa v štáte kradne a klame.
Ak odvaha sestričiek vytrvá a učitelia sa nezľaknú zastrašovania, je tu predpoklad, že Slovensko sa konečne prebúdza k životu.
Lebo, priznajme si, Slovensko sa ľudsky a morálne dostalo na dno, vďaka tomu ako politickí a skutoční zločinci ovládli štát.
Tzv. kresťanskí politici zlyhali najviac, mali ústa plné sľubov a sami nešli príkladom, ľudí odradili od volieb a iných naštvali.
A tak kresťania v zúfalstve a či snáď v pomätení mysle, volili najhoršie zlo, ktoré mohli, pobirmovaného komunistu.
A to sa všetkým riadne vypomstilo a odráža sa to na stave Slovenska.
Kto iný sa v tomto spoločenskom marazme mohol chopiť iniciatívy, ak nie zdravotné sestričky, za čo im patrí obrovské uznanie.
Uznanie za to, že v mafiánskom zdravotníckom systéme dokázali až doteraz trpieť ako nikto iný za mizernú plácu a žiadne uznanie.
Lebo každá zdravotná sestra sa okamžite uplatní v Rakúsku, Nemecku a za omnoho menej driny si zarobí viacnásobne viac.
Sestričky, zodpovedné matky a manželky trpeli kvôli pacientom a svojim rodinám a dôrazne neprotestovali a to je najhoršie !
Lebo ich peniaze si už roky delí organizovaná mafia, ktorá si od každého občana peniaze cez štát vyberie ako také výpalné.
A potom si ich pekne podelí smerom cez štátnu pokladňu až k poisťovniam a ďalším výpalníkom cez budovy, lieky, služby, CT atď..
A to z čoho sa už nedá ukradnúť nič, nechajú na pleciach lekárom, sestričkám a personálu, nech sa medzi sebou “ požerú „.
Milé sestričky, nedopusťte, aby Vás politici a oligomafia “ opili rožkom „, vytrvajte vo svojom úsilí, očistiť zdravotníctvo od špiny !
Rovnako to platí na Vás milí učitelia, lebo aj Vy tak ako sestričky veľmi dobre viete, ako sa cez školstvo nabaľuje mafia.
Kadejaké predražené projekty, zákazky a kopa zbytočnosti vyťahujú z rozpočtu školstva milióny, ktoré mafia “ zarobí “ ako nič.
Len Vám, ktorí musíte mať zlaté nervy na drzých žiakov a rodičov, nikto nezaplatí za Vaše trápenie, stres a námahu.
A teraz si položme kardinálnu otázku, ako je možné, že v Nemecku sú zdravotné sestry a učitelia tak slušne zaplatení ?!
No lebo tam sa kradne iba mierne a na Slovensku sa kradne nehorázne NADMERNE !
Tak s tým Slováci treba urobiť raz a navždy rázny koniec.
Všetkým, ktorí Vám budú klamať a tvrdiť, že učitelia a sestričky majú v pomere k iným profesiám primerané platy, neverte !
Mafia sa bojí len toho, aby sa ľudia nedali dokopy a aby sa neprezradilo, ako oni TAM HORE okrádajú štát.
Lebo oni tam hore nielenže okrádajú štát a ľudí, oni robia ešte omnoho horšie veci !
Oni potichúčky mocenský systém transformujú na situáciu, aby v prípade občianskej neposlušnosti ľudí zastavili, až likvidovali.
Zo štátneho rozpočtu sú perfektne zaplatení utajení agenti pobehujúci v teréne a ďalší fungujú na internete, v diskusiách atď.
Všetko s jediným cieľom, urobiť maximum pre to, aby sa občania nedozvedeli pravdu, a aby sa za žiadnu cenu nespolčovali.
Preto každú iniciatívu v zárodku likvidujú sofistikovaným spôsobom.
Každý normálny Slovák podporuje sestričky, učiteľov a všetkých slušných ľudí.

 

Voľby 2016 sú na Slovensku iba o jednom jedinom.

Zastaviť terajšiu oligomafiu pri moci.

Slovensko musí byť slobodné a solidárne predovšetkým k svojim občanom a nesmie dovoliť rozkrádať štát oligarchom a poltickým bábkam.

Líder držal a drží slovo a do Grécka nedovolil posielať miliardy eur i za cenu, že ho vydierali pádom celej vlády, čo by urobili tak či tak !

Umožnite mu, aby v krajine vytvoril poriadok a budeme mať istotu, že gumový panák v podobe pobirmovaného komunistu sa už nikdy nevráti.

Janko, Martinka, Komunisti, fašisti, extrémisti ovládajú Slovensko naďalej !

02.12.2018

Janko, Martinka, 21.2. 2018 ste boli zavraždení štátnou mafiou na Slovensku. Následne sme sa snažili ako slušní občania zmeniť štát tak, aby dokázal nájsť vykonávateľov Vašej popravy, viac »

Janko, Martinka, POPRAVILI VÁS, SLOVÁKOV STE OŽIVILI !

17.03.2018

Janko, Martinka, včera sme boli v uliciach spolu s Vami. Štátna mafia Vás zversky popravila, Slovákov Vaša pravda oživila. Noví mladí Jankovia a Martinky chcú pokračovať Vo Vašej pravde. Urobili viac »

JANKO, MARTINKA PREBUĎTE SLUŠNÉ SLOVENSKO !

14.03.2018

Janko, Martinka, Váš život bol príkladom pravdy, morálky, statočnosti. Za krátkych 27 rokov ste dokátzali všetko, čo mnohí na Slovensku nikdy nedokážu. V pravde žiť a pravdu šíriť a nikdy viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 816
Celková čítanosť: 2822636x
Priemerná čítanosť článkov: 3459x

Autor blogu

Kategórie