Založ si blog

Sestričkám, učiteľkám nedajú, lebo mafiu chovajú ! Vodcu štátu mafie, treba poslať do Sýrie. Nech si tam komunisticky agituje. . .

Terajšej vládnucej moci, ktorá je dirigovaná oligomafiou v pozadí, konečne začína riadne v hlavách ” prihárať ” od strachu !
Lebo ich klasická masívna komunistická propaganda a rôzne zastrašovacie metódy na Slovákov sa začínajú míňať účinkom.
Žiadny slušný človek sa už našťastie nedá oklamať klamstvami a každý občan veľmi dobre vie, ako sa v štáte kradne a klame.
Ak odvaha sestričiek vytrvá a učitelia sa nezľaknú zastrašovania, je tu predpoklad, že Slovensko sa konečne prebúdza k životu.
Lebo, priznajme si, Slovensko sa ľudsky a morálne dostalo na dno, vďaka tomu ako politickí a skutoční zločinci ovládli štát.
Tzv. kresťanskí politici zlyhali najviac, mali ústa plné sľubov a sami nešli príkladom, ľudí odradili od volieb a iných naštvali.
A tak kresťania v zúfalstve a či snáď v pomätení mysle, volili najhoršie zlo, ktoré mohli, pobirmovaného komunistu.
A to sa všetkým riadne vypomstilo a odráža sa to na stave Slovenska.
Kto iný sa v tomto spoločenskom marazme mohol chopiť iniciatívy, ak nie zdravotné sestričky, za čo im patrí obrovské uznanie.
Uznanie za to, že v mafiánskom zdravotníckom systéme dokázali až doteraz trpieť ako nikto iný za mizernú plácu a žiadne uznanie.
Lebo každá zdravotná sestra sa okamžite uplatní v Rakúsku, Nemecku a za omnoho menej driny si zarobí viacnásobne viac.
Sestričky, zodpovedné matky a manželky trpeli kvôli pacientom a svojim rodinám a dôrazne neprotestovali a to je najhoršie !
Lebo ich peniaze si už roky delí organizovaná mafia, ktorá si od každého občana peniaze cez štát vyberie ako také výpalné.
A potom si ich pekne podelí smerom cez štátnu pokladňu až k poisťovniam a ďalším výpalníkom cez budovy, lieky, služby, CT atď..
A to z čoho sa už nedá ukradnúť nič, nechajú na pleciach lekárom, sestričkám a personálu, nech sa medzi sebou ” požerú “.
Milé sestričky, nedopusťte, aby Vás politici a oligomafia ” opili rožkom “, vytrvajte vo svojom úsilí, očistiť zdravotníctvo od špiny !
Rovnako to platí na Vás milí učitelia, lebo aj Vy tak ako sestričky veľmi dobre viete, ako sa cez školstvo nabaľuje mafia.
Kadejaké predražené projekty, zákazky a kopa zbytočnosti vyťahujú z rozpočtu školstva milióny, ktoré mafia ” zarobí ” ako nič.
Len Vám, ktorí musíte mať zlaté nervy na drzých žiakov a rodičov, nikto nezaplatí za Vaše trápenie, stres a námahu.
A teraz si položme kardinálnu otázku, ako je možné, že v Nemecku sú zdravotné sestry a učitelia tak slušne zaplatení ?!
No lebo tam sa kradne iba mierne a na Slovensku sa kradne nehorázne NADMERNE !
Tak s tým Slováci treba urobiť raz a navždy rázny koniec.
Všetkým, ktorí Vám budú klamať a tvrdiť, že učitelia a sestričky majú v pomere k iným profesiám primerané platy, neverte !
Mafia sa bojí len toho, aby sa ľudia nedali dokopy a aby sa neprezradilo, ako oni TAM HORE okrádajú štát.
Lebo oni tam hore nielenže okrádajú štát a ľudí, oni robia ešte omnoho horšie veci !
Oni potichúčky mocenský systém transformujú na situáciu, aby v prípade občianskej neposlušnosti ľudí zastavili, až likvidovali.
Zo štátneho rozpočtu sú perfektne zaplatení utajení agenti pobehujúci v teréne a ďalší fungujú na internete, v diskusiách atď.
Všetko s jediným cieľom, urobiť maximum pre to, aby sa občania nedozvedeli pravdu, a aby sa za žiadnu cenu nespolčovali.
Preto každú iniciatívu v zárodku likvidujú sofistikovaným spôsobom.
Každý normálny Slovák podporuje sestričky, učiteľov a všetkých slušných ľudí.

 

Voľby 2016 sú na Slovensku iba o jednom jedinom.

Zastaviť terajšiu oligomafiu pri moci.

Slovensko musí byť slobodné a solidárne predovšetkým k svojim občanom a nesmie dovoliť rozkrádať štát oligarchom a poltickým bábkam.

Líder držal a drží slovo a do Grécka nedovolil posielať miliardy eur i za cenu, že ho vydierali pádom celej vlády, čo by urobili tak či tak !

Umožnite mu, aby v krajine vytvoril poriadok a budeme mať istotu, že gumový panák v podobe pobirmovaného komunistu sa už nikdy nevráti.

Koľko podôb má štátna zločinecká mafia SK 1938 – 2018 ? A najhoršia je dnes ? !

26.03.2017

Na Slovensku mafia kontinuálne hrá hru s národom na platforme permanentného klamstva od roku 1938. A bude tomu asi tak až do roku 2018, kedy sa možno národ zomkne na platforme normálnosti, alebo viac »

Súdruh fašista štátnej mafie Slovenska je najhorší extrémista.

15.02.2017

Svet pozná vo svojich novodobých dejinách dve najhoršie štátne formy zločineckého extrémizmu. Fašizmus a komunizmus. Tieto zvrátené a mimoriadne nebezpečné ideológie majú presne a jasne viac »

Spoveď slovenskej komunistickej babičky. Dánsky komunizmus pre všetkých a slovenský iba pre Fica a spol? Dosť bolo!

11.01.2017

Dobrý deň všetci, ktorí rozumiete slovensky, dovoľte mi popriať Vám pokojné prežitie roku 2017. Pravda oslobodzuje a denník Pravda tu na blogoch nám občanom umožňuje vyiadriť sa, vraj slobodne. viac »

robotníci

Ekonomika sa prehrieva. Investícií pribúda a fabrikám chýbajú ľudia

18.11.2017 07:00

Slovenskej ekonomike sa darí až príliš. Podniky začínajú narážať na možnosti, ktoré im krajina dáva, pracovné miesta ostávajú neobsadené.

pocasie, jesen, listie, dieta,

Zima je tu, bude mráz aj sneh

18.11.2017 06:00

Slnečné dni si dávajú pauzu spolu s pracovným týždňom, strieda ich viac oblakov, vietor, pridajú sa zrážky i snehové vločky.

Šéf Toyoty: Elektromobily nie sú pripravené pre masovú výrobu

17.11.2017 22:35

Šéf Toyoty Takeši Učijamada nepovažuje amerického priekopníka vo výrobe elektrických vozidiel Tesla za vzor hodný kopírovania.

John F. Kennedy, Jacqueline Kennedy

Zverejnili ďalších 10 744 materiálov súvisiacich s atentátom na prezidenta Kennedyho

17.11.2017 21:02

Americký národný archív informoval, že 8 336 materiálov zverejňujú úplne a 2 408 čiastočne, pričom 144 sa dostane na verejnosť úplne po prvý raz.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 810
Celková čítanosť: 2439843x
Priemerná čítanosť článkov: 3012x

Autor blogu

Kategórie