Založ si blog

Najväčší zločinec je štát, STV, Skylink, politmafia a vina občanov. Vysvetlite im to ? !

Slovensko sa ako štát rúti do katastrofy, ktorú umne riadi politmafia, vďaka neznalosti, nečinnosti občanov.
 
Kto by si bol kedy predstavoval, že občania Slovenska, v rámci Európskej Únie, budú až takí nevedomí ?
 
A kto je zodpovedný za tento najťažší zločin na národe ?
 
Samozrejme, najväčší zločinec je Slovensko ako štát.
 
Môže občan niečo so Slovenskom efektívne urobiť ?
 
Teoreticky áno, môže ho žalovať, v rámci platných zákonov EÚ, je to pomerne zdĺhavý proces, chvalabohu, že vôbec existuje. 
 
Ak je štát Slovensko zločinec a to sa nedá až tak jednoducho ľuďom objasniť, skúsme to objasniť na našej štátnej TV.
 
Táto verejnoprávna inštitúcia ako jediná má zákonom definované povinnosti o spôsobe a rozsahu informovania občanov.
 
Štát garantuje každému občanovi bez rozdielu rasy a konta, dopravu signálu do miesta bydliska.
 
Štát ako dopravnú trasu k občanovi využíva vysielače satelitné a terestriálne.
 
Občan si v zmysle technologickej neutrality, podľa signálu v mieste bydliska, slobodne zvolí satelitnú parabolu, alebo terestriálnu anténu.
 
V zmysle aktuálne platného zákona je občan povinný uhradiť koncesionársky poplatok.
 
STV porušuje platný zákon viacnásobne, čo sa obsahu vysielania týka, o spôsobe dopravy signálu k občanom, ani nehovoriac !
 
Programový obsah teraz nechajme bokom a venujme sa technickej stránke vysielania modulácie.
 
Štát od občanov vyberá povinný koncesionársky poplatok, ten presúva do STV a STV zabezpečuje dopravu modulácie koncesionárom.
 
Má zmluvu s firmou Towercom, ktorej platí za distribúciu modulácie cez vysielač – družicu Astra na pozícii 23,5 E.
 
S tou istou firmou má zmluvu na distribúciu modulácie terestriálnymi vysielačmi DVB – T !
 
Firma Towercom dostáva obrovské peniaze, za ktoré má poskytovať dopravu modulácie STV koncesionárom.
 
Štát má kontrolovať, či Towercom za obrovské peniaze zabezpečuje objednanú dopravu modulácie občanom kvalitne a adresne.
 
Štát to nerobí a výsledkom je katastrofa v podobe vydierania, okrádania, zneužívania občanov vysielaním cez satelit i terestriálne.
 
U terestriálneho vysielania sa nekontroluje mizerné pokrytie signálom, čo by nevadilo, pokiaľ by štát platil za skutočné pokrytie.
 
U SAT TV je pokrytie signálom logicky v poriadku, problém je, že štát a STV dovolili zločineckú manipuláciu s dátami na kartách občanov !
 
Na tento závažný problém upozorňujem celé roky, štát, STV, vláda, parlament, štátni úradníci toto ignorujú a sú naschvál nečinní.
 
Je paradoxné, že na zločin satelitných kariet Skylink ” zasvietilo ” Slovensku Maďarsko, ktoré vyhralo súdny spor s UPC 30.4.2014.
 
UPC je pritom poskytovateľ klasickej platenej satelitnej služby, ktorá v Maďarsku nemá nič spoločné so štátom a ni so štátnou TV.
 
Signál MTV si UPC bezplatne prevezme a ďalej si ho už za vlastné peniaze, vysiela cez satelit v rámci platenej služby !  
 
Firma UPC je registrovaná v Luxemburgu a svoju službu poskytuje v Maďarsku bez toho, aby tam mala svoje zastúpenie.
 
To je v poriadku, lebo o tom je úžasná výhoda EÚ, o slobode pohybu ľudí, tovarov a služieb.
 
Problém nastal vtedy, keď sa nespokojní užívatelia platenej služby UPC, obrátili na príslušné maďarské inštitúcie, ako je naša SOI a Regulačný úrad.
 
UPC chcelo zahrať divadielko a tvrdilo, že ono podlieha kontrole iba úradom v Luxemburgu, kde je firma registrovaná.
 
Maďarské úrady nekolaborovali ako na Slovensku, išli za pravdou, obhajovali občanov, na súde EÚ vyhrali pre všetkých v EÚ, aj pre Slovákov.
 

Slovensko, politici, úradníci, mafia majú teraz veľký problém, keďže rozhodnutím v kauze UPC sa nečakane otvorila kauza SKYLINK !

19.5.2014 telefonujem s JUDr. Pirošíkovou na MSSR, zástupkyňou SR pred Európskym súdom pre ľudské práva, tel 02 59353422.

Rozhovor je vcelku korektný, žiaľ pripravuje materiály pre EÚ, vo veci UPC- Skylink ma odkazuje na JUDr. Ricziová, tel 02 59353511.

Pani Ricziová mi objasňuje, že rozsudok je právoplatný, vykladá právo od začiatku a teda je RETROAKTÍVNY, čo je v prípade Skylinku mimoriadne dôležité !

Slovensko ako účastník sporu dávalo pripomienky a požadovalo výklad súdu EÚ práve v súvislosti so Skylinkom a jeho pôsobením na Slovensku.

Na moju otázku, aký bude ďalší postup SR mi objasnila, že všetky štátne úrady na Slovensku sú rozhodnutím súdu viazané a majú okamžitú povinnosť konať.

Na moju ďalšiu otázku, kto má začať, vláda, ministerstvo, parlament, Regulačný úrad, SOI sa trocha zháčila, dlho hľadala kohosi menovite na ministerstve dopravy.

Ospravedlnila sa, nenašla, mne to ale stačilo, následne som telefonoval na Ministerstvo Dopravy, kancelária ministra tel 0259494550.

U mierne šokovanej pani som sa popýtal na Ing. Podhorského, riaditeľa, ktorý má mať na starosti elektronické komunikácie, kde ma pani aj prepla.

Sekretárka vyzvedala kto som, čo som, tak som jej pripomenul Správu Rádiomunikácií a či by pán riaditeľ mal čas na minútu.

Pani odbehla a vrátila sa s tým, že pán riaditeľ sa ospravedlňuje, pamätá si ma, teraz nemôže, ale odkazuje, že vec Skylink rieši Regulačný úrad !

Tak ešte naposledy telefonujem na RÚ, pani Mgr. šokovaná z piatku je už maximálne slušná, ospravedlňuje sa, že je sama samučičká na sekretariáte a pod.

Tvrdí mi, že pán predseda je v zahraničí, ale poveril

pána Vavro, aby mi odpovedal, čo som chcel prebrať s pánom predsedom.

Pán Vavro je hovorca úradu, ktorý sa mi pred dvomi rokmi zaprisáhaval, že Skylink neposkytuje elektronickú službu, Skylink neriešia, za čo som mu ” slušne poďakoval “.

Čo s takýmto hovorcom odborne nahovoríte, nakoniec som mu zavolal a tak to aj dopadlo, tváril sa, akoby spadol z jahody, o ničom nevie, tak som ho zvýšeným hlasom pekne “pozdravil ” !

Verte, neverte, 19.5.2014 po takmer 2 hodinovej šichte na slovenských ministerstvách a úradoch sa mi dvíhal žalúdok, neviete prečo ?!

Pokračovanie v ďalšom článku.

 

P.S.

Mimochodom, dnes ráno ma v súvislosti so Skylinkom a článkami na Pravde, osobne navštívili dvaja páni, ako vystrihnutí z …IS.

    
 Venujem im jednu peknú dúhu, aby si uvedomili, akí sú bezmocní voči matke prírode, nehovoriac o sile ľudského ducha.
 
 
  Duha

Koľko podôb má štátna zločinecká mafia SK 1938 – 2018 ? A najhoršia je dnes ? !

26.03.2017

Na Slovensku mafia kontinuálne hrá hru s národom na platforme permanentného klamstva od roku 1938. A bude tomu asi tak až do roku 2018, kedy sa možno národ zomkne na platforme normálnosti, alebo viac »

Súdruh fašista štátnej mafie Slovenska je najhorší extrémista.

15.02.2017

Svet pozná vo svojich novodobých dejinách dve najhoršie štátne formy zločineckého extrémizmu. Fašizmus a komunizmus. Tieto zvrátené a mimoriadne nebezpečné ideológie majú presne a jasne viac »

Spoveď slovenskej komunistickej babičky. Dánsky komunizmus pre všetkých a slovenský iba pre Fica a spol? Dosť bolo!

11.01.2017

Dobrý deň všetci, ktorí rozumiete slovensky, dovoľte mi popriať Vám pokojné prežitie roku 2017. Pravda oslobodzuje a denník Pravda tu na blogoch nám občanom umožňuje vyiadriť sa, vraj slobodne. viac »

počasie, dážď

Prichádza zmena. Chlad, vietor a dážď

21.10.2017 07:00

Víkendové počasie ovplyvnia studené fronty, ktoré prerušia babie leto.

Angela Merkelová, Emmanuel Macron, Theresa Mayová

Štáty, ktoré sa nedostanú do jadra EÚ, politicky opustia Západ

21.10.2017 07:00

Keď slovenskú korunu vystriedalo euro, mnohí ľudia boli pesimistickí. Mzdy sú však teraz asi o tretinu vyššie ako v roku 2008, keď sme eurami neplatili.

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

luteranjaning

Ja, Vy, my všetci tvoríme štát. A prečo sme im dovolili ukradnúť si ho? Kvôli našim deťom, vnukom to spoločne dokážeme zmeniť! Nebojte sa slobodne vyjadriť, jedine tak sa ani 100 x opakovaná lož nestane pravdou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 810
Celková čítanosť: 2413909x
Priemerná čítanosť článkov: 2980x

Autor blogu

Kategórie